برد ونابل

برد ونابل صدا پیشه‌ی بازی‌های Devil May Cry 5 و ریمیک Final Fantasy 7 درگذشت

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲۰ دی ۱۳۹۹ , ۲۳:۰۰

برد ونابل صداپیشه‌ی عناوین درخشان Devil May Cry 5 و ریمیک Final Fantasy 7 به دلیلی نامعلوم در سن ۴۳ سالگی گذشت. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

خبر فوت این هنرمند توسط بازیگر و همکار وی دارل جی دلفین، در شبکه های اجتماعی منتشر شد، دلفین با تسلیت به همسر ونبال و با اجازه او این خبر نارحت کننده را روی روی توییتر منتشر کرد.

ونابل در طول فعالیت حرفه‌ای خود، روی چندین پروژه بزرگ از بازی‌های ویدیویی  کار کرده بود که از این جمله می‌توان Devil May Cry 5، در نقش وی گریفن و نایتمر و بازی‌های مطرح دیگر شامل ریمیک  Final Fantasy 7  ، Shenmue 3،  Demon’s Souls ، Call of Duty Black Ops Cold War  و Serious Sam 4 اشاره کرد وی همچنین در سریال‌های انیمه مانند Dragon Ball Super، Attack on Titan و My Hero Academia به عنوان صداپیشه هنرنمایی کرده است.

برد ونابل

در واکنش به این خبر صدا پیشه‌ی بازی Borderlands 3 براین اولورا در پست توییتر خود نوشت:

تو به همگی ما باور داشتی و باعث شدی که بهترین عملکرد را داشته باشیم، با من مثل عضوی از خانواده رفتار کردی و مرا برادر کوچک خود صدا کردی. تو انگیزه‌ی ما بودی. دوستی و پیوند ما در این چند سال چیزی است که من همیشه قدر آن را خواهم دانست. دوستت دارم برد ونابل، دلم برایت تنگ می‌شود.

صدا پیشه‌ی کهنه‌ی‌کار تری دانیل نیز همچنین در پست خود نوشت:

بسیار غم انگیز است که یکی از بهترین استعدادها‌ی صداگذاری را از دست دادیم. برد ونابل مردی عزیز بود و در هر زمانی که نیاز داشتید به شما کمک می‌کرد. بطور باورنکردنی با استعداد و یک جواهر بود، روحت شاد. براد، دلم برای گفتگوهایمان تنگ خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: