توسط فاطمه سجادی در ۲۰ دی ۱۳۹۹ , ۲۲:۳۳

انتخاب بهترین بازی جنگی کامپیوتر کار بسیار دشواری است چرا که اغلب بازی های جنگی در طول تاریخ بازی های کامیپوتری از بازی های پرطرفدار به شمار می‌آیند و کمتر بازی جنگی و وجود دارد که نتوانسته باشد نظر کاربران را جلب کند. در انتخاب بهترین بازی های جنگی کامپیوتر، باید به مواردی مختلفی توجه کرد به عنوان مقال روان بودن بازی، گیم پلی قوی، جلوه‌های صوتی و بصری، گرافیک بازی، امکان بازی چندنفره و آنلاین، طراحی منحصربه‌فرد و همچنین داستانی که بازی دارد از جمله عواملی هستند که بر اساس آن‌ها می‌توانیم بازی جنگی عالی را از بازی جنگی خوب و متوسط متمایز کنیم.
قبل از اینکه به سراغ ادامه‌ی معرفی بهترین بازی های جنگی کامپیوتر که باید تجربه کنید برویم، بد نیست سری به دیگر قسمت‌های این سری مقالات بزنید:

در ادامه این مقاله سعی داریم تا تعدادی از پرطرفدارترین و بهترین بازی های جنگی PC در طول تاریخ پیدایش بازی های جنگی pc را معرفی و بررسی کنیم. اگر شما هم از علاقه‌مندان به سبک جنگی هستید در ادامه همراه دنیای بازی و بهترین بازی های جنگی کامپیوتر که باید تجربه کنید باشید.

بهترین بازی های جنگی برای کامپیوتر

بازی جنگی کامپیوتر Call of Duty: World at War

بازی جنگی Call of Duty: World at War تا به حال در پنج نسخه عرضه شده است که نشان از محبوبیت بالای بازی Call of Duty: World at War در بین کاربران دارد. اولین سری این بازی در سال ۲۰۰۸ توسط Treyarch توسعه و توسط شرکت Activision. به بازار عرضه شد. فضای بازی Call of Duty: World at War در زمان جنگ جهانی دوم در جبهه‌ی شرقی، جایی در نزدیکی اقیانوس آرام است. بازی Call of Duty: World at War از نظر گرافیکی در سطح بالایی قرار دارد و تمام جنگ‌هایی که در طول جنگ جهانی دوم بین کشور های آلمان، امریکا، ژاپن و اتحاد جماهیر شوروی رخ داده‌اند در بازی بازسازی‌شده‌اند و از این حیث منحصربه‌فرد است. شما در بازی Call of Duty: World at War در نقش یک سرباز قرار می‌گیرید و در جنگ های تاریخ‌ساز شرکت می‌کنید این که سرباز کدام کشور باشید یک انتخاب خودتان است. این نسخه از بازی Call of Duty: World at War به دلیل دارا بودن شبیه‌سازی پیشرفته‌تر موقعیت‌ها، جنگیدن در فضای باز و تنوع در نوع مبارزه متمایز از سایر نسخه‌های پیشین است. بازی Call of Duty: World at War اکشن بالایی دارد و اگر شما هم از طرفداران بازی جنگی کامپیوتری آمریکایی هستید، بازی بهترین انتخاب برای شماست.

لینک دریافت و دانلود بازی Call of Duty: World at War

بهترین بازی های جنگی کامپیوتر

بازی جنگی کامپیوتر XCOM: UFO Defense

بازی جنگی کامپیوتر XCOM: UFO Defense یکی دیگر از بازی های جنگی محبوب در طول تاریخ است. اولین نسخه بازی در سال ۱۹۹۴ ایجاد و روانه بازار شد و با نام UFO: Enemy Unknown شناخته می‌شود سپس در سال ۲۰۱۲ توسط کمپانی های Mythos Games و MicroProse توسعه پیدا کرد و با نام XCOM: UFO Defense در بازار عرضه شد. بازی XCOM: UFO Defense در ابتدا تنها در آمریکای شمالی عرضه شد و یا اقبال گسترده مردم رو به رو شد. بازی XCOM: UFO Defense که در ابتدا توسط جولیان ادونت طراحی‌شده بود, با استفاده از تاکتیک‌های مبتنی بر نوبت, شبیه‌سازی مدیریت زمان واقعی را ترکیب می‌کند. شما در بازی XCOM: UFO Defense در نقش فرمانده x – com قرار دارید که یک سازمان شبه‌نظامی بین‌المللی است که از زمین محافظت می‌کند. شما به عنوان فرمانده موظف هستید تا فرماندهی و کنترل بازیکنان در مأموریت‌ها را مدیریت کنید. در مقیاس استراتژیک, شما تحقیق و توسعه فن‌آوری‌های جدید را هدایت می‌کنید, پایگاه‌های x – com را می‌سازید, و امور مالی و کارکنان سازمان را مدیریت می‌کند. علاوه بر این نقش مهم شما برخورد با حمله بشقاب‌پرنده‌هایی است که به زمین حمله می‌کنند.

لینک دانلود بازی بازی XCOM: UFO Defense

تمام بازی های جنگی

بازی جنگی کامپیوتر Battlefield 1

بازی جنگی کامپیوتر Battlefield 1 یکی دیگر از بهترین بازی های جنگی کامپیوتر است. نسخه‌ی اولیه بازی در سال ۱۹۴۲ روانه بازار شد که تفاوت های فراوانی از لحاظ بصری و گرافیکی با نسخه جدید دارد. نسخه جدید در سال ۲۰۱۶ توسط کمپانی EA DICE توسعه داده شد و توسط کمپانی Electronic Arts به بازار عرضه شد. جدیدترین نسخه بازی Battlefield 1 در ۲۰ نوامبر ۲۰۱۸ منتشر شده است.

بازی Battlefield 1 به دلیل قابلیت بازی آنلاین چندنفره طرفداران زیادی دارد، این قابلیت در کنار جلوه‌های بصری و گرافیک بالا بازی Battlefield 1 را به یکی از بهترین بازی های جنگی تبدیل کرده‌اند. بخش‌ بازی Battlefield 1 قابلیت شرکت ۶۴ بازیکن در آن واحد را دارد که در نوع خود عدد قابل‌توجهی است. در بخش آنلاین بازی شما می وتانید از قابلیت های Deathmatch و Domination و Chaotic Conquest استفاده کنید. از بین حالت های موجود در بخش آنلاین حالت Chaotic Conquest جذاب نرین و پر طرفدارترین حالت بازی است چرا که شما می وتانید در این حالت حداکثر با ۴ بازیکن دیگر به صورت آنلاین یک خوجه تشکیل دهید و بر اساس نوع شخصیتی که برای خودتان انتخاب کرده‌اید از تجهیزات و قابلیت‌هایی که در اختیارتان است استفاده کنید. نقشه‌هایی که برای شروع جنگ در اختیار شما قرار می‌گیرند دارای مکان‌هایی قابل تخریب هستند که هیجان بازی را چند برابر می‌کند.

لینک دانلود بازی Battlefield 1

بهترین بازی های جنگی PC

بازی Mortal Shel

بازی جنگی کامپیوتر Mortal Shell یکی دیگر از عناوین پرطرفدار سبک جنگی در بین کاربران است و به دلیل سبک سوم شخصی که دارد در دسته‌ی بازی های مرتال شل نیز قرار می‌گیرد. بازی Mortal Shell توسط شرکت Cold Symmetry شناخته شده است و توسط کمپانی Playstack برای کامپیوتر منتشر شده است. داستان بازی Mortal Shell در فضایی می‌گذرد که در آن تمام ویژگی های دنیای انسانی از بین رفته‌اند و چیزی از جهان امروز باقی نمانده است، شما تنها انسان زنده در این دوران هستید و باید در مقابل دشمنان ایستادگی کنید. سبک بازی Mortal Shell درست مشابه اغلب فیلم‌هایی که در آن‌ها جهان در انحصار هوش مصنوعی و ربات‌ها قرار دارد. شما باید انسان‌هایی که در پناهگاه‌ها پنهان‌شده‌اند را پیدا کنید و آن‌ها را برای مبارزه با دشمنان تجهیز کنید. برای تجهیز باید از بقایای مبارزان گذشته استفاده کنید. یکی از ویژگی های خاص بازی Mortal Shell این است که شما می وتانید شخصیت‌های مختلفی که در بازی قرار دارند با کنترل کنید و با دسترسی و مرور خاطرات آن‌ها داستان مراحل بازی را تغییر دهید.

لینک دانلود بازی Mortal Shell

دانلود بازی جنگی کامپیوتر

 بازی Beat Me

بازی جنگی کامپیوتر Beat Me یکی دیگر از بازی های پرطرفدار سبک جنگی است که توسط کمپانی Red Limb Studio تولید و در بازار عرضه شده است. بازی Beat Me دارای مراحل گوناگونی است و هر مرحله چالش های مخصوص به خود را دارد. شما تنها بازمانده در بازی Beat Me هستید و باید با تقویت توانایی های خودتان دشمنان را از بین ببرید.

لینک دانلود بازی Beat Me

دانلود بازی جنگی تفنگی

بازی UAYEB

بازی جنگی کامپیوتر UAYEB در زمان تمدن مایا در جریان است. بازی توسط استودیو ICA Games توسعه داده‌شده است. بازی UAYEB به صورت اول شخص روایت می‌شود و محیط بازی نیز به صورت جهان آزاد است و فضایی به وسعت ۱۶ کیلومترمربع در اختیار شما قرار دارد که شما باید صنایع مصنوعی قوم مایا را پیدا کنید. داستان بازی UAYEB در چهار اپیزود روایت میشودو شما در نقش یک Uayeb باید برای بقا و زنده ماندن تلاش کنید.

لینک دانلود بازی UAYEB

بهترین بازی های جنگی برای کامپیوتر

 بازی جنگی کامپیوتر Call of Duty Black Ops

بازی جنگی کامپیوتر Call of Duty Black Ops یکی دیگر از محبوبت نرین بازی های تفنگی سبک اول شخص است که در سال ۲۰۱۰ توسط استودیو Treyarch ساخته‌شده و توسط کمپانی Activision در همان سال به بازار عرضه شده است. داستان بازی در زمان جنگ سرد و سال ۱۹۶۰ در جریان است و شما در نقش یکی از افراد گروه CIA وظیفه انجام Black Operation در پشت خط دشمن را دارید. بازی در کشور های مختلف قزاقستان، کوبا، هنگ‌کنگ، ویتنام، روسیه و لائوس در جریان است و از نظر محیطی بسیار متنوع است. در این نسخه بخش Zombies تیز وجود دارد شما می وتانید در این بخش به صورت آنلاین با پشتیبانی از ۴ نفر و یا ۲ نفر به صورت Co-op به انجام بازی بپردازید. برای استفاده از بخش Zombies باید حتماً اکانت قانونی خریداری کتید.

لینک دانلود بازی Call of Duty Black Ops

دانلود بازی های جنگی کامپیوتری

بازی Sniper Kills

بازی جنگی کامپیوتر Sniper Kills یکی دیگر از بازی های جنگی تفنگی است که شباهت بسیاری به بازی های تفنگی آمریکایی دارد. شما در بازی Sniper Kills در نقش پشتیبان تیم حمله قرار دارید و باید با استفاده از اسلحه‌ی دوربین دار تیم حمله را پوشش دهید.، شما نقش تعیین‌کننده‌ای در جریان بازی دارید و عملکرد ضعیف شما باعث نابودی کل تیم می‌شود.

لینک دانلود بازی Sniper Kills

لینک دانلود بازی Sniper Kills

بازی Homefront The Revolution

بازی جنگی کامپیوتر Homefront The Revolution یکی دیگر از بازی های معروف سبک جنگی برای pc است. بازی Homefront The Revolution در تاریخ ۲۰ نوامبر ۲۰۱۶ منتشر شده است و از همان ابتدای انتشار توجه طرفداران بازی تفنگی رایانه‌ای آمریکایی به خود جلب کرد. در بازی شما در نقش یک انقلابی آمریکایی قرار دارید که قرار است با رئیس خودتان ملاقات کنید، که چند روز قبل از ملاقات شما دشمنان که نیروهای کره شمالی هستند به گروه مقاومت حمله می‌کنند و افراد گروه را به جز رئیس بنجامین از بین می‌برند. بنجامین دستگیر می‌شود و برای رهایی افراد گروه مقاومت دور هم جمع می‌شوند و فکر می‌کنند که اتان جاسوس است و او را زندانی می‌کنند شما باید قابت کنید که جاسوس نیستید و برای آزادی خود و بنجامین تلاش کنید. در حین بازی Homefront The Revolution انسان‌های بی‌گناه زیادی از بین می روند. اثرات جبران‌ناپذیر جنگ در بازی به خوبی به تصویر کشیده شده است و از نظر گیم پلی، گرافیک، تنوع اسلحه ها، سرعت بالا، جلوه‌های بصری، طراحی باورپذیر شخصیت‌ها و صداگذاری در سطح بالایی قرار دارد.

لینک دانلود بازی Homefront The Revolution

بازی جنگی آمریکایی کامپیوتر

بازی Don’t Touch The Zombies

بازی جنگی کامپیوتر Don’t Touch The Zombies که در سال ۲۰۱۷ برای کامپیوتر عرضه شده است یکی دیگر از بازی های جنگی رایانه‌ای محبوب بین کاربران است. شما در بازی Don’t Touch The Zombies در نقش شکارچی زامبی ها قرار دارید و باید شهر را از وجود زامبی ها پاک‌سازی کتید. بازی قابلیت انجام به صورت تک نفره و چندنفره را دارد. گیم پلی بازی و طراحی مرحله‌های مختلف از کیفیت بالایی برخوردار هستند و کاربر را به خوبی درگیر بازی می‌کنند.

لینک دانلود بازی Don’t Touch The Zombies

بهترین بازی جنگی کامپیوتر

بازی جنگی کامپیوتر Tom Clancys Ghost Recon Wildlands

بازی جنگی کامپیوتر Tom Clancys Ghost Recon Wildlands جدیدترین نسخه از سری بازی های Ghost Recon است. و علاوه بر سبک جنگی، سبک های مختلف اکشن، ماجراجویی، تیراندازی را نیز شامل می‌شود. فضای بازی Tom Clancys Ghost Recon Wildlands به صورت جهان باز طراحی‌شده و می وتان بازی Tom Clancys Ghost Recon Wildlands را اولین بازی نظامی جنگی در سبک اول شخص دانست. شما این قابلیت را دارید که به صورت Co-Op چهار نفره یا تک نفره بازی کنید. داستان بازی در آینده می‌گذرد و در ارتباط با کشور بولیوی است که به بزرگ‌ترین تولیدکننده‌ی کوکائین دنیا تبدیل شده است. شما در بازی Tom Clancys Ghost Recon Wildlands در نقش یکی از اعضای گروه Ghost قرار دارید و باید با تجهیزات و سلاح‌هایی که در اختیاردارید به مبارزه با سنتا بلانکا بپردازید و آن‌ها را نابود کنید. بازی داستان جذاب و گیرایی دارد و می‌تواند ساعت‌ها مخاطب را درگیر کند. شما برای پیروزی نیاز به هوش، برنامه‌ریزی و استراتژی مناسب دارید.

لینک دانلود بازی Tom Clancys Ghost Recon Wildlands

بازی جنگی کامپیوتر Tom Clancys Ghost Recon Wildlands

بازی جنگی کامپیوتر Sickbrick 2.0 Directors Cut

بازی جنگی کامپیوتر Sickbrick 2.0 Directors Cut یکی دیگر از معروف نرین بازی های جنگی کامپیوتر است که در واقع نسخه توسعه داده‌شده بازی Sickbrick است که در سال ۲۰۱۷ توسط کمپانی بازی‌سازی Unreal در بازار عرضه شد. فضای بازی Sickbrick 2.0 Directors Cut در یک سیاره میگ می‌گذرد و شما باید ربات‌هایی که برنامه نابودی بشر از قبل برنامه‌ریزی‌شده‌اند را از بین ببرید. برای از بین بردن ربات‌ها سلاح‌های مختلفی ازجمله اره برقی، تفنگ ساچمه‌ای، تفنگ رعد و برق، نارنجک پرتاب، و تفنگ شوکی در اختیاردارید.

لینک دانلود بازی Sickbrick 2.0 Directors Cut

بازی جنگی کامپیوتر Sickbrick 2.0 Directors Cut

بازی جنگی کامپیوتر Breach and Clear Deadline Rebirth

بازی جنگی کامپیوتر Breach and Clear Deadline Rebirth یکی دیگر از بازی های پرطرفدار سبک جنگی برای pc است. در بازی Breach and Clear Deadline Rebirth شما در نقش رهبر تیم چهار نفره نیروهای ویژه قرار دارید و باید با انسان‌هایی که بر اثر یک سری از آزمایشات به وجود آمده‌اند و سایر انسان‌ها را می‌کشند مبارزه کنید. داشتن ذهن قوی و نقشه استراتژیک مناسب رمز پیروزی در بازی است. شما باید نیروهایتان را به طور مناسب مجهز کنید و با شناسایی تمام نقاطی که دشمنانتان در آن‌ها مخفی‌شده‌اند آن را ها از بین ببرید.

لینک دانلود بازی Breach and Clear Deadline Rebirth

بازی جنگی کامپیوتر Breach and Clear Deadline Rebirth

بازی جنگی کامپیوتر Mass Effect Andromeda

بازی جنگی کامپیوتر Mass Effect Andromeda جدیدترین بازی از سری بازی های تولیدی کمپانی BioWare است که در سال ۲۰۱۶ به طور رسمی روانه بازار شد. اولین بار در بازی Mass Effect Andromeda از سبک جهان باز برای طراحی مراحل استفاده شده است. گیم پلی بازی با نسخه‌های پیشین تفاوت زیادی دارد، در بازی شما به سبک بازی های سری دارک سول کلاس خاصی را انتخاب نمی‌کنید و می وتانید بر اساس علاقه‌ی شخصی که دارید کلاسی را انتخاب کنید. شما در نقش شخصیت اصلی بازی اسکات رایدر قرار دارید.

لینک مستقیم جهت نصب بازی Mass Effect Andromeda

لینک مستقیم جهت نصب بازی Mass Effect Andromeda

بازی Deus Ex Mankind Divided

بازی جنگی کامپیوتر Deus Ex Mankind Divided توسط استودیو بازی‌سازی Eidos Montreal در سال ۲۰۱۶ تولید و عرضه شد. در بازی Deus Ex Mankind Divided علاوه بر سبک جنگی و ماجراجویی از سبک مخفی‌کاری نیز استفاده شده است. بازی داستان جذاب و گیرایی دارد و به سرعت توانست جای خود را بین طرفداران بازی های جنگی و مخفی‌کاری پیدا کند.

لینک دانلود بازی Deus Ex Mankind Divided

لینک دانلود بازی Deus Ex Mankind Divided

بازی Killing Floor 2

بازی جنگی کامپیوتر  Killing Floor 2 توسط استودیو بازی‌سازی Tripwire Interactive ساخته و برای پلت فرم pc منتشر شده است. در بازی Killing Floor 2 شما در نقش یکی از سربازان ارتش قرار دارید که برای مأموریت به قاره اروپا می‌روید شما باید تمام بیماری های عجیب و موجودات عجیب را که در نتیجه‌ی آزمایشش های ناموفق انسانی به وجود آمده‌اند از بین ببرید. شما می وتانید به صورت تکی و چندنفره به انجام بازی بپردازید. گیم پلی قوی و گرافیک و طراحی بصری فوق‌العاده از نقاط قوت بازی به حساب می‌آید.

لینک دانلود بازی Killing Floor 2

لینک دانلود بازی Killing Floor 2

بازی Mafia 3 Faster Baby

بازی جنگی کامپیوتر Mafia 3 Faster Baby اولین نسخه از سه‌گانه‌ای به همین نا ماست که در مارس ۲۰۱۷ توسط کمپانی بازی‌سازی RELOADED در بازار عرضه شد. داستان بازی Mafia 3 Faster Baby در منطقه‌ای در نزدیکی نیو بوردو در جریان است که کاملاً با خود نیو وبردو متفاوت است. شما و دوستتان در بازی Mafia 3 Faster Baby باید به کمک همدیگر کلانتر فاسد را از بین ببرید.

لینک نصب بازی Mafia 3 Faster Baby

بازی Mafia 3 Faster Baby

بازی جنگی کامپیوتر DOOM

بازی جنگی کامپیوتر DOOM یکی دیگر از بازی های جنگی محبوب بین کاربران است. بازی DOOM توسط کمپانی بازی‌سازی ID Software ساخته‌شده است و توسط کمپانی Bethesda Softworks در سال ۲۰۱۱ برای پلت فرم PC به بازار عرضه شده است. برای ساخت بازی از موتور بازی‌سازی ID Tech 6 استفاده شده است که در نوع خود بی‌سابقه است. داستان در ارتباط با موجوداتی است که با تکنولوژی در هم آمیخته‌شده‌اند و تبدیل به سلاحی مرگ‌بار برای بشر شده‌اند. شما برای از بین بردن این موجودات عجیب سلاح‌ها و تجهیزاتی دارید که در صورت پیشرفت در مراحل سلاح‌ها نیز قوی تر و پیشرفته‌تر می‌شوند.

لینک نصب بازی DOOM

لینک نصب بازی DOOM

 بازی Metal Gear Solid V The Phantom Pain

بازی جنگی کامپیوتر Metal Gear Solid V The Phantom Pain جدیدترین ساخته کوجیما است که داستان آن در سال ۱۹۸۴ می‌گذرد و سومین نسخه‌ای سه‌گانه‌ای به همین نام است.
Metal Gear Solid V The Phantom Pain در زمان معرفی خود توانست نظرها را بیش از پیش به خود جلب کند. برای اولین بار بود که حالت مخفی‌کاری در این سری از بازی اضافه‌شده و داستان آن در قالب ۲ نسخه مرتبط است نسخه Ground Zero که در سال قبل منتشر شد و وقایع آن در سال ۱۹۸۴ است و نسخه Phantom Pain که ۹ سال بعد از گرند زیرو در جریان است. تنوع سلاح‌ها در بازی Metal Gear Solid V The Phantom Pain بسیار بالا است و بازی به صورت محیط باز است.

لینک نصب بازی  Metal Gear Solid V The Phantom Pain

لینک نصب بازی  Metal Gear Solid V The Phantom Pain

بازی جنگی کامپیوتر Arma 3 Apex

بازی جنگی کامپیوتر Arma 3 Apex تا به حال در سه نسخه عرضه شده است. فضای بازی Arma 3 Apex در اقیانوس آرام جنوبی می‌گذرد که متفاوت از سایر نسخه‌های پیشین است. Tanoa نام منطقه‌ای است که داستان اصلی بازی در آن می‌گذرد منطقه‌ای آرام که متأسفانه نیروهای NATO و CSAT با پرورش شبه‌نظامیان منطقه را ناامن کرده‌اند. شما به عنوان نقش اصلی باید با این نیروها مقابله کنید و شهر را نجات دهید.

لینک نصب بازی Arma 3 Apex

بازی جنگی کامپیوتر Arma 3 Apex

بازی جنگی کامپیوتر Stronghold Crusader Extreme

بازی جنگی کامپیوتر Stronghold Crusader Extreme دارای ۲۱ مرحله است. شما به عنوان نقش اول بازی Stronghold Crusader Extreme باید شهر خودتان را از حمله دشمنان در امان نگه‌دارید. مراحل بازی اتفاقات مختلفی نظیر به اسارت درآوردن سربازان دشمن، استخراج طلا، شکستن محاصره، جلوگیری از هجوم دشمنان و به دست آوردن طلا برای خرید تجهیزات را شامل می‌شوند.

بازی جنگی کامپیوتر Stronghold Crusader Extreme

در مقاله‌ی بهترین بازی های جنگی کامپیوتر که باید تجربه کنید سعی کردیم تا بهترین بازی های جنگی PC را بررسی و معرفی کنیم. تمام مبازی های بررسی‌شده از امتیاز بالایی برخوردار هستند و در زمان عرضه مورد استقبال خوب مخاطبان قرار گرفته‌اند. بازی های جنگی همواره سهم قابل‌توجهی از عناوینی که سالانه ساخته می‌شوند را دارند که تنها تعدادی از آن‌ها می‌توانند نظر مخاطبان را جلب کنند.

نظراتتان را پیرامون بهترین بازی های جنگی PC که باید تجربه کنید با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۱۷ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

17 Replies to “بهترین بازی های جنگی کامپیوتر که باید تجربه کنید”

 1. پوریا گفت:

  بنظرتون مقاله بسیار آماتور و نوب نبود ؟

  ۶۳ ۳۵
  1. هیچی نگیم بهتره. جنگی؟! ایشون یه تنه می تونه آبروی گیم ژورنالیست های زن رو ببره

   ۲۴ ۱۸
 2. MEYSAM گفت:

  عالی بود!
  ممنون ، پاینده باشید :46: :53:

  ۱۹ ۱۶
 3. هادی گفت:

  قلعه چرا توی لیست بازیهای جنگیه خب با این حساب انگری بریدز هم با خوک ها میجنگه ماریو هم با بروز….این بدترین مقاله ای بود که دیدم از شما با اون سابقه بعید بود…..بماند هر بازی هم معرفی شد اکثرا پر باگ هستند و فاقد ارزش مثل هوم فرانت اون حتی ارزش زمان نصبش رو هم نداره…حنگی با نقش افرینی و استراتژیک تونبتی و همزمان کلی فاصله داره…….ارما ۳ رو هم نمیدونم چطوری تونستید بذارید مگه غیر مجاز نیست؟

  ۱۶ ۸
  1. با این حساب فیفا هم جنگیه، چون جدال دو تیمه! :)
   ملاک رو بر انتخاب بازی هایی گذاشتیم که دوز اکشنشون نسبت به بقیه بیشتر میچربه.
   باگ هم جزوی از بازیه، سایبرپانک ۲۰۷۷ بی ارزشه؟
   محض اطلاعتون، تقریبا تمام بازی‌ها غیرمجازن، حتی بعضی بازی‌های ایرانی؛ پیدا کنید پرتقال فروش را!

   ۲۶ ۵
 4. سپهر گفت:

  ۲۳۴۵۶۹۸۵

  ۱۱ ۱۰
 5. سهراب گفت:

  men of war کجاست؟

  ۴ ۲
 6. فرامک گفت:

  هرزگاهی
  یه نگاهی
  پشت سر بنداز ببین کی عاشقت بود
  یه نگاهی
  تو تنهایی
  با خودم میگم همش اخه چقدر زود
  هرچی می خوای میگی بی تفاوت میری مگه این خاطره چقد بد بود
  هرچی می خوای میگی بی تفاوت میری تا نداشت رابطمون چون تا ابد بود
  اونکه دلش می خواست بره اون تو بودی تنها دلیل

  بی قراریمون تو بودی

  ما پیش هم برای هم ما نبودیم

  برای تا ابد بودن تو پا نبودی

  ۱۳ ۱۴
 7. Ayhan گفت:

  Ayhanghanipour@gmail

  ۱ ۰
 8. فرهاد گفت:

  خیلی مبتدیانه بود …. بازی های فال اوت – ولفنشتاین ها – مترو اکسدیوس- رد دد و….اینا رو ندیدی فقط کال او دیوتی رو دیدی؟

  ۲ ۰
  1. فرهاد گفت:

   فارکرای ….

   ۳ ۰
  2. فرهاد گفت:

   خدا منو ببخشاید …مکس پین

   ۳ ۰