بازی Path of Exile 2

بازی Path of Exile 2 احتمالا در سال ۲۰۲۲ عرضه می‌شود

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۹ دی ۱۳۹۹ , ۲۱:۰۵

طرفداران می توانند تا پایان سال ۲۰۲۱ انتظار اعلام تاریخ دقیق انتشار بازی Path of Exile 2 را داشته باشند. برای اطلاعات بیشتر با دنیای بازی همراه باشید.

هفته‌ی آینده تعدادی محتوای بزرگ به بازی Path of Exile اضافه می‌شود، اما چه اتفاقی برای دنباله‌ی این بازی رخ می‌دهد؟ دنباله‌ای که در سال ۲۰۱۹ رونمایی شد و قرار بود که یک نسخه‌ی آزمایشی از آن منتشر شود اما با تأخیر روبرو شد. کریس ویلسون، رئیس استودیو در گفتگو با PC Gamer گفت که این دنباله‌ی مورد انتظار احتمالاً در سال ۲۰۲۲ راه اندازی می شود.

وی در مورد مسائل بوجود آمده در روند توسعه گفت: «من متنفرم که COVID را بخاطر چیزهای دیگر مقصر بدانم، اما در حال حاضر این بیماری دلیل عمده‌ی مشکلات است. ما به دلیل بسته بودن مرزهای نیوزلند، در امر استخدام در سطح بین‌المللی با مشکل روبرو شده‌ایم، به همین دلیل افزایش تعداد افراد تیم توسعه کاهش یافته است. پیشرفت توسعه به همان سرعتی که ما می خواستیم نبوده است و بنابراین هدف ما این است که در طول سال ۲۰۲۱ تمام توان خود را روی توسعه‌ی بازی Path of Exile 2 و ببینیم که تا کجا پیشرفت می‌کنیم.»

ویلسون گفت که تیم تمام تلاش خود را می‌کند که بازی در پایان سال ۲۰۲۱ عرضه شود اما احتمال عرضه در سال ۲۰۲۲ نیز وجود دارد.

برخلاف بازی Echoes of the Atlas، بازی Path of Exile 2 تلاش بلند پروازانه تری است. بخش داستانی این بازی هفت‌ مرحله دارد و چندین سال پس از نسخه اول روایت می‌شود. همچنین دارای ۱۹ کلاس جدید Ascendancy است و چندین تفاوت عمده دارد و با پیشرفت گسترده در گرافیک منتشر می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: