کمپانی Epic Games

کمپانی Epic Games شرکت RAD Game Tools را خریداری کرد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۹ دی ۱۳۹۹ , ۲۱:۲۲

کمپانی Epic Games با خریداری شرکت RAD Game Tools تکنولوژی‌های بیشتری به Unreal Engine اضافه می‌کند. با دنیای بازی همراه باشید.

در صنعت بازی‌های ویدیویی، استودیوهای باز‌ی‌سازی همیشه درحال ادغام با یکدیگر هستند. در دهه‌ی گذشته ما شاهد خریداری شدن استودیوهای کوچ توسط کمپانی‌های بزرگ یا حتی خریداری شدن این کمپانی‌ها توسط ناشرها بوده‌ایم.

اکنون، اعلام شده است که Epic Games، توسعه دهنده بازی Fortnite و موتور بازی‌سازی Unreal Engine، شرکت RAD Game Tools را خریداری کرده است. اگر در ساخت بازی فعال نیستید، شاید ندانید که نقش این شرکت چه چیزی است، اما مطمئناً در ابتدای بازی آرم آنها را دیده‌اید: Bink Video ، Oodle ، Telemetry ، Granny 3D و Miles Sound System همه از RAD می‌آیند. RAD یکی از قدیمی‌ترین ارائه‌دهندگان ابزار است که از همه چیز از فیلم گرفته تا صدا تا فشرده سازی را ارائه می‌دهد. آنها فقط به صنعت بازی محدود نمی‌شوند، زیرا ابزارهای آن‌ها در فیلم‌ها و تلویزیون نیز استفاده شده است.
در اطلاعیه اعلام شد که این ابزارها همچنان در دسترس همه‌ی شرکت‌های خارج از اکوسیستم موتور Unreal خواهند بود، بنابراین اگرچه بدون شک ادغام کلی بهتری در Unreal وجود خواهد داشت، اما انحصاری نخواهد شد‌.

شرکت اپیک گیمز و اپل اخیرا بینشان دعوایی به وجود آمد و این امر موجب شد تا بازی Fortnite از فروشگاه اپ استور خارج شود. استوری که طرفداران بسیاری از طریق آن می‌توانستند بازی را دریافت کنند. با دنیای بازی همراه باشید.

به نظر می‌رسد کمپانی Epic Games دست از دعوا با اپل برنداشته و همچنان قصد دارد به شکایت از این کمپانی ادامه دهد. دعوای میان اپل و اپیک گیمز موجب شده تا صاحبان گوشی‌های آیفون نتوانند فورتنایت را روی این گوشی‌های هوشمند دریافت کنند.

مدتی بود اخباری پیرامون دعوا میان اپل و کمپانی Epic Games به گوش نمی‌رسید و حال به تازگی مشخص شد این جنگ ادامه داشته و باید به نتیجه‌ای برسد. فورتنایت عنوان بتل رویالی است که در سال ۲۰۱۶ منتشر شد و اکنون روی کنسول‌های نسل هشتم، رایانه شخصی، سیستم عامل iOS و اندروید قابل دریافت است.

با جنگی که میان اپل و اپیک برقرار است بعید به نظر می‌رسد به زودی شاهد بازگشت Fortnite به استور اپل باشیم. قطعا وکلای دو شرکت سخت در تلاش هستند تا این جنگ را به نوعی پایان دهد اما مشخص نیست انتها آن چه زمانی خواهد بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: