استودیوی inXile

بازی بعدی استودیوی inXile احتمالاً یک عنوان شوتر اول شخص و نقش‌آفرینی است

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۸ دی ۱۳۹۹ , ۲۱:۲۵

لیست آگهی شغلی که توسط استودیوی inXile منتشر شده نشان می‌دهد که بازی بعدی این استودیو یک عنوان نقش‌آفرینی و اول شخص شوتر خواهد بود. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

استودیوی سازنده‌ی سری بازی نقش‌آفرینی و ایزومتریک Wasteland در حال کار بر روی عنواین نقش‌آفرینی جدید است و همانطور که رئیس استودیوی inXile ، براین فارگو خاطرنشان کرد دومین بازی نقش‌آفرینی این استودیو در مراحل اولیه‌ی ساخت خود قرار دارد.

آگهی لیست‌های شغلی این استودیو که به تازگی توسط سایت Twisted Voxel  دیده شده، نشان می‌دهد که حداقل یکی از آن‌ها در چه سبکی خواهد بود.

در این آگهی فراخوانی برای استخدام طراح  ارشد گیم‌پلی برای ساخت یک بازی اکشن نقش‌آفرینی نسل بعدی با المان‌های شوتر اول شخص آمده است که با سلاح‌های قدرتمند و تاکتیکی اول شخص و توانایی‌ها و مکانیک‌های نبرد بی‌نظیر آشنایی دارد.

استودیوی inXile

در این لیست همچنین فراخوانی برای استخدام یک مدیر هنری برای کار بر روی یک بازی نقش آفرینی نسل بعدی و خلق دنیایی فوق‌العاده جدید آمده که نشان می‌دهد این عنوان دنباله‌ی بازی دیگری نیست.

در حالی که inXile دو استودیو در شهر‌های توستین و کالیفرنیا و استودیوی دیگری نیز در شهر نیواورلئان که روی بازی‌های اول‌شخص واقعیت مجازی کار می‌کند، جزئیات فوق در این لیست‌های شغلی مربوط به استودیوی کالیفرنیا و سازنده‌ی بازی The Bard’s Tale 4 است.

دو فراخوان شغلی مشابه دیگر نیز برای استخدام طراح ارشد نورپردازی برای شعبه دیگر این استودیو در شهر نیواورلئان منتشر شده است.

شایان ذکر است که ماه گذشته، استودیوی inXile یک بازی غیر نقش‌آفرینی و شوتر چندنفره را به نام Frostpoint VR: Proving Grounds از را نیز از طریق ناشر ژاپنی ثِردوِرث منتشر کرد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: