بازی Minecraft Earth

سرورهای بازی Minecraft Earth در تاریخ ۹ تیر خاموش می‌شوند

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۷ دی ۱۳۹۹ , ۲۰:۴۶

سرورهای بازی Minecraft Earth در تاریخ ۹ تیر خاموش می‌شوند و این بازی دیگر قابل دانلود در فروشگاه‌ها نخواهد بود. با دنیای بازی همراه باشید.

با توجه به اینکه پس از COVID 19 حرکت آزادانه و همکاری با دیگران دشوار بوده است، تیم توسعه تصمیم گرفته است منابع خود را به مناطق دیگر اختصاص دهد. به‌روزرسانی جدید بازی نیز به زودی منتشر می‌شود و به بازیکنان تجربه‌ای لذت‌بخش درحالی که در خانه هستند را ارائه می‌دهد.

تمام پشتیبانی محتوایی و خدماتی از این عنوان در تاریخ ۳۰ ژوئن (۹ تیر ۱۴۰۰) پایان می‌یابد. با گذشت از این تاریخ، بازی Minecraft Earth برای دانلود یا تجربه در دسترس نخواهد بود. در تاریخ ۱ ژوئیه، توسعه‌دهنده تمام داده‌های بازیکنان به غیر از Character Creator و Minecoin را حذف می‌کند.

به‌روزرسانی امروز شامل کاهش چشمگیر هزینه‌های یاقوت و حذف معاملات پول واقعی به همراه محتویات جدید است. قابلیت‌های Unused crafting and smelting boosts نیز با Boost در همان سطح جایگزین شده‌اند. بازیکنانی که از ۵ ژانویه ( ۱۶ دی) تا ۳۰ ژوئن ( ۹ تیر) وارد بازی می شوند نیز مجموعه‌ای از موارد Character Creator را دریافت می‌کنند.

کسانی که یاقوت مصرف نکرده‌اند، Minecoins را برای خرید در Minecraft Marketplace برای انواع اقلام دریافت می‌کنند. اگر کسی در بازی Minecraft Earth چیزی خریداری کرده باشد، یک نسخه از Minecraft (نسخه Bedrock) را به صورت رایگان دریافت می‌کند.

منبع: Gamingbolt

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: