سریال Dexter

کلنسی براون  نقش شخصیت شرور داستان را در فصل ۹ سریال Dexter بازی خواهد کرد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۷ دی ۱۳۹۹ , ۱۲:۳۵

کلنسی براون (Highlander) به عنوان شخصیت شرور اصلی داستان به جمع بازیگران فصل ۹ سریال Dexter پیوست و در مقابل شخصیت باهوش دکستر (مایکل سی. هال) قرار خواهد گرفت. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

این بازیگر کهنه کار که سابقه بازی در سریال‌هایی چون Carnivale و Billions  را در کارنامه‌ی خود دارد. در نقش شخصیت ثابت سریال کرت کلادول، شهردار غیر رسمی شهر کوچک آیرن‌ لیک بازی خواهد کرد.

طبق توضیحات آمده در داستان، کرت درست مثل پدرش یک راننده‌ی کامیون‌ بود اما در آخر به مالک پولدار چندین دستگاه از آن‌ها و ایستگا‌ه‌های محلی کامیون تبدیل می‌شود و بدین شکل به رویای آمریکایی خود دست پیدا می‌کند. این شخصیت فردی قدرتمند در ظاهر سخاوتمند و در بین مردم شهر محبوب است با اینحال چهر‌ه‌ی شرور خود را از دیدگاه عموم پنهان نگه داشته است.

سریال Dexter

اهمیّت نقش شهر آیرن لیک به عنوان محیط داستان در فصل ۱۰ قسمتی جدید سریال مانند ۷ سال قبل و پس از پایان آن در سال ۲۰۱۳ هنوز دقیقاً مشخص نیست. در این پایان بحث برانگیز، دکستر با صحنه سازی و مرگ دروغین خود به تبعیدی ناخواسته به جنگل های اورگن (شاید نزدیک شهر کوچکی به نام آیرن لیک ؟!) تن در می‌دهد.

استقبال ضعیفی که از پایان سریال Dexter شد تا حدی همان چیزی است که هال را وادار به بازگشت مجدد کرد. وی اخیراً در مصاحبه با نشریه دیلی بیست گفت:

بیایید صادق باشیم مردم واقعاً از حالتی که داستان به پایان رسید راضی نبودند و همیشه این امید وجود داشت که داستانی پدید آید که ارزش گفتن داشته باشد. من از همان دسته از افرادی هستم که با تعجب از خود می‌پرسیدند “چه اتفاقی برای آن پسر افتاد؟” بنابراین از اینکه دوباره به این سریال باز می‌گردم هیجان ‌زده‌ام. در طول این همه سال تجربه بازی در نقش یک شخصیت را نداشته‌ام.

در همین حال، براون به لیست بازیگران مطرحی چون جان لیسگو، ادوارد جیمز آلموس ، رانی کاکس و جیمی اسمیت می‌پیوندد که قبلاً در نقش شخصیت های شرور این سریال ظاهر شده بودند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: