زک اسنایدر

زک اسنایدر هیچ برنامه‌ای برای ساخت قسمت بعدی Justice League ندارد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۶ دی ۱۳۹۹ , ۱۷:۰۰

کارگردان فیلم Man of Steel و Justice League، زک اسنایدر هیچ برنامه‌ای برای ساخت دنباله‌ی Justice League ندارد. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

زک اسنایدر

زک اسنایدر در  در طی یک گفتگو با کانال یوتیوب ComicBook Debate فاش کرد که پس از پخش نسخه‌ی پر انتظار اسنایدر کات فیلم Justice League در شبکه HBO Max، دیگر برنامه‌ای برای ساخت دنباله فیلم Justice League در این سال ندارد. وی در این باره گفت:

ببینید، من هرگز فکر نمی‌کردم که اینجا باشم و این کار را انجام دهم. فکر نمی کردم فیلم Justice League را تمام کنم. حقیقت این است که خبر [ساخت نسخه اسنایدرکات] به طور گسترده‌ای پخش شده و من هیچ مشکلی با این موضوع ندارم، اثری که روی آن کار می‌کنم، یک فیلم قدیمی یک‌ساله است. [اما حالا] جهان دی‌سی فراتر رفته و منشعب شده و کار خود را به پایان رسانده است.

 همین امر برای آنچه من انجام دادم و آنچه که می خواستم با این شخصیت‌ها انجام دهم و ماجرایی را که می‌خواستم آنها ادامه دهند صادق است، همانطور که اطلاع دارید من برای ساخت فیلم های بیشتر، پنج فیلم یا کارهای دیگر برنامه‌ریزی کردم و فعلاً مشغول هستم.

من در حال کار روی پروژه‌های زیادی هستم، آیا این خوب است که هواداران اینقدر به روند [ساخت فیلم] اعتقاد دارند؟ بله این موضوع شگفت آور و مایه‌ی خوشحالی من است. من بسیار هیجان‌‌زده‌ام تا آن‌ها فیلم‌ Justice League  را ببینند و از آن لذت ببرند، اما آیا من به ساخت [دنباله‌‌ی] آن ادامه می دهم؟ همانطور که گفتم، فکر نمی‌کردم اینجا باشم، برنامه‌ای ندارم،پس کسی چه می‌داند؟

ساخت نسخه اسانیدر کات فیلم Justice League به همراه تدوین، جلوه‌های تصویری و فیلم‌برداری چیزی حدود ۷۰ میلیون دلار هزینه در برداشته است.

این فیلم بر اساس فیلمنامه‌ای از کریس تریو و زک اسنایدر ساخته شده است. و ستارگانی چون بن افلک در نقش بتمن، هنری کویل در نقش سوپرمن، گل گدوت در نقش واندر وومن، جیسون موموآ در نقش آکوامن، ازرا میلر در نقش فلش، ری فیشر در نقش سایبورگ ویلم دفو در نقش نیودیس ولکو، جسی آیزنبرگ در نقش لکس لوتر، جرمی آیرونز در نقش آلفرد پنی‌ورث، دایان لین در نقش مارتا کنت، کانی نیلسن در نقش ملکه هیپولیتا، جی. کی. آر. سیمونز در نقش کمیسر جیمز گوردون و ایمی آدامز در نقش لوئیس لین در آن به ایفای نقش می‌پردازند.

فیلم Justice League در سال ۲۰۲۱ از شبکه HBO Max به صورت ۴ قسمت ۱ ساعته و همچنین یک فیلم ۴ ساعته پخش خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: