مایکل کیتون به عنوان بازیگر اصلی بتمن به دنیای دی‌سی برمی‌گردد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۶ دی ۱۳۹۹ , ۱۵:۰۲

با شروع فیلم‌برداری فیلم Flash به کارگردانی اندی موسکیتی در چند ماه آینده، بازیگر سابق نقش شوالیه تاریکی، مایکل کیتون ممکن است برای بار دیگر به عنوان بتمن اصلی در دنیای دی‌سی ظاهر شود. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید

به گفته‌ی بروکس بارنز، نویسنده نیویورک تایمز، که اخیراً با رئیس دی‌سی فیلمز والتر هامادا گفتگو داشته و طبق نقل قولی که از هامادا منتشر شده، علاوه بر بن افلک، مایکل کیتون در نقش شخصیت بتمن اصلی در دنیای موازی دی‌سی حضور خواهد داشت، وی در طول این مصاحبه گفت:

بعنوان مثال، برادران وارنر در حال ساخت دو فیلم حماسی متفاوت از بتمن – با بازی دو بازیگر متفاوت – هستند …

وقتی یکی از طرفداران در حساب توییتر از بارنز در این باره سوال کرد که آیا اشاره هامادا در مورد این بازیگر جدید به کیتون بوده است، بارنز این خبر را تایید کرد.

این خبر مایه‌ی خوشحالی آن دسته از طرفدارانی است که عقیده دارند شخصیت –بتمن- کیتون سزاوار حضور در چند فیلم سینمایی دیگر به غیر از (۱۹۸۹) Batman  و (۱۹۹۲) Batman Returns است.

مایکل کیتون

همچنین این گزارش می‌تواند حاکی از آن باشد که شخصیت بروس وین و مسن‌تر کیتون اقتباسی از مجموعه انیمیشن محبوب Batman Beyond و کتاب‌های کمیک The Dark Knight Returns به قلم فرانک میلر است، که داستان آن با چندین کتاب دیگر در طی سال‌های بعد دنبال شده است.

تولید و فیلم‌بردازی فیلم The Flash قرار است از ماه آوریل در استودیوی لیوزدن در انگلستان شروع شود. در حال حاضر، این استودیو در حال کار بر یکی دیگر از فیلم های پرانتظار دی‌سی،یعنی فیلم The Batman است. روند انتخاب بازیگران برای فیلم Flash توسط ریچ دلیا و کیت رینگسل در حال انجام است.

مدیر انتخاب بازیگران، دلیا، با پروژه های دی‌سی غریبه نیست، وی قبلاً در فیلم‌های Shazam و سریال‌های Swamp Thing و Stargirl نیز همکاری داشته است. رینگسل نیز به عنوان دستیار انتخاب بازیگران در اولین فیلم Wonder Woman حضور داشته است.

ازرا میلر در نقش شخصیت اصلی فلش ، مایکل کیتون و بن افلک در نقش شخصیت‌های موازی بروس وین / بتمن حضور خواهند داشت. علاوه بر این، بیلی کراودوپ نیز قرار است بار دیگر به عنوان هنری، پدر بری آلن در این فیلم ظاهر شود.

با این حال بازگشت ری فیشر در نقش سایبورگ بسیار بعید به نظر می‌رسد. از آنجاکه فیشر در اظهارات قبلی خود خاطرنشان کرده بود که تا زمانی که او دیگر در هیچ پروژه‌‌ای با ریاست والتر هامادا کار نخواهد کرد.

فیلم The Flash در ۴ نوامبر سال ۲۰۲۲ به روی پرده‌ی سینما خواهد رفت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: