بازی Shadow Of The Colossus

سازندگان بازی Shadow Of The Colossus در حال توسعه یک عنوان جدید هستند

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۵ دی ۱۳۹۹ , ۲۲:۲۳

آقای فومیتو اوئدا (Fumito Ueda)، کارگردان بازی Shadow Of The Colossus به طور ضمنی توسعه یک پروژه جدید توسط او و تیم توسعه‌اش را تایید کرد. با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو «genDESIGN» در تازه‌ترین پست وبسایت رسمی خود ضمن تبریک آغاز سال نوی میلادی، به طور ضمنی خبر توسعه یک پروژه جدید را تایید کرد. آقای فومیتو اوئدا (Fumito Ueda)، کارگردان نامدار و عضو سابق ژاپن استودیو در جریان روند توسعه بازی «The Last Guardian»، استودیو genDESIGN را تاسیس نمود. اکثر اعضای این استودیو از توسعه دهندگان‌ بازی‌های Ico و Shadow Of The Colossus بوده‌اند. پس از عرضه بازی The Last Guardian در سال ۲۰۱۸، این استودیو در سکوت کامل خبری فرورفته بود.

آخرین خبر مربوط به استودیو genDESIGN مربوط به بهار سال گذشته است. در آن زمان آقای اوئدو خبر همکاری و عقد قرارداد میان استودیو و کمپانی اپیک گیمز را تایید کرد. اپیک به عنوان ناشر و اسپانسر وظیف دارد تمامی هزینه‌های ساخت پروژه جدید، حقوق کارمندان و استخدام افراد جدید در genDESIGN را برعهده گیرد. در زمان انتشار بازی جدید سازندگان بازی Shadow Of The Colossus این عنوان به طور انحصاری در اختیار اپیک استور خواهد و ناشر و تیم سازنده سود را به طور مساوی تقسیم خواهند کرد.

تصویر منتشر شده به مناسب تبریک سال جدید، عدد ۲۰۲۱ را به طور واضح و بزرگ نمایش می‌دهد. در پس زمینه عدد سه بازی سابق تیم توسعه یعنی ICO ،Shadow Of The Colossus و The Last Guardianبه چشم می‌خورد و عدد چهارم مربوط به یک کانسپت آرت فاش شده از یک عنوان معرفی نشده‌است. ظاهرا سازندگان خبر از ساخت پروژه جدید خود می‌دهند.

Shadow Of The Colossus

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “سازندگان بازی Shadow Of The Colossus در حال توسعه یک عنوان جدید هستند”

  1. رفتن تا ۴ ۵ سال دیگه پس

    ۰ ۰