بازی DOTA 2

تیم HELLRAISERS در آستانه تازه‌ترین مسابقات بازی DOTA 2 تیم خود را تقویت کرد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۴ دی ۱۳۹۹ , ۱۲:۵۹

در فاصله چند هفته تا آغاز رویداد «Dota Pro Circuit»، یکی از مهم‌ترین مسابقات بازی DOTA 2 تیم HELLRAISERS موفق به جذب Resolut1ion شد. وی یکی از چهره‌های تاثیرگذار تیم سابق خود، «CIS» بود. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

تنها چند هفته تا آغاز رقابت‌های «Dota Pro Circuit» باقی مانده‌است. از نظر بسیاری از طرفداران بازی این رویداد یکی از مهم‌ترین مسابقات مربوط به این بازی است و شاید حتی مهم‌ترین مسابقه است. با تمامی این تفاسیر بسیاری از تیم‌ها در تلاش هستند تا پیش از آغاز این رویداد و پایان یافتن مهلت، تیم‌های خود را هر چه بیشتر تقویت کنند. برخی از تیم‌ها با بیشتر کردن ساعات تمرین تیمی و سعی در ایجاد هماهنگی بیشتر انجام می‌دهند و برخی دیگر به دنبال مهره‌های مهم و سرشناس تیم‌های رقیب هستند. در مورد تیم «HELLRAISERS» مورد دوم صادق است. این تیم اخیرا موفق به جذب «Resolut1ion»، مهره تاثیرگذار تیم «CIS» شده‌است. وی یکی از بازیکن‌های مهم تیم سابق خود بود و نقش زیادی در دوباره مطرح شدن نام این تیم در میان مدعیان قهرمانی مسابقات بازی DOTA 2 داشت. HELLRAISERS در صفحه توئیتر خود اینگونه خبر پیوستن Resolut1ion را به تیم تایید کرد:

موقع اعمال بهبودی به مناسبت آغاز سال جدید شده‌است.
@Resolut1on به گروه خوش آمدی!
۲۰۲۱ مطمئنا سال شگفت انگیزی خواهد بود.

با اضافه شدن Resolut1ion به تیم، HELLRAISERS اکنون با سه عضو بازی می‌کنند. آن‌ها سال گذشته، دوران سختی را پشت سر گذاشتند و دائم ناچار به اعمال تغییرات در اعضای تیم شدند و به تبع این موضوع ایجاد هماهنگی بین اعضای تیم را دشوار می‌کند. باید تا برگزاری مسابقات منتظر ماند و دید این تغییرات چگونه روی عملکرد تیم موثر بوده‌است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: