کمپانی Bandai Namco

کمپانی Bandai Namco در حال توسعه یک عنوان AAA جدید است

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۳ دی ۱۳۹۹ , ۱۸:۳۰

تهیه کننده کمپانی Bandai Namco اعلام کرد آن‌ها در حال توسعه عنوان AAA جدید هستند که سنگین‌ترین بودجه تمام تاریخ کمپانی را دارد. کارگردان بازی Tekken 7 مسئولیت کارگردانی این بازی AAA را بر عهده دارد. با دنیای بازی همراه باشید.

کمپانی Bandai Namco سال نوی میلادی را با اشاره صمنی به پروژه جدید خود آغاز کرد. این بازی پر هزینه‌ترین بازی تمام تاریخ این کمپانی خواهد بود. با گذشت زمان و پیچیده‌تر شدن روند توسعه بازی‌های ویدیویی، هزنیه ساخت آن‌ها نیز به تبع افزایش پیدا می‌کند و این مورد تازه‌ای نیست اما، بندای نامکو نیز به هیچ وجه کمپانی کوچکی نیست و وظیفه تامین بودجه عناوینی همچون Tekken و Pac-Man را برعهده داشته‌است. دامنه فعالیت کمپانی ژاپنی به همین زمینه محدود نمی‌شود. بندای نامکو تا کنون چندین مجموعه انیمه گران قیمت و موفق را نیز عرضه کرده‌است. آن‌ها همچین سرمایه گذاری سنگینی روی نشر گسترده‌ دو نسخه پیشین Super Smash Bros را نیز داشته‌اند. بنابراین، سنگین‌ترین پروژه مالی آن‌ها مسلما جال توجه است و ارزش صبر کردن را دارد.

با بررسی تاریخچه عملکردی این کمپانی به این نکته پی می‌بریم که آن‌ها در سال میلادی گذشته کارنامه بسیار موفقی را از خود برجای گذاسته‌اند. آن‌ها در سال ۲۰۲۰ دو انیمه موفق Dragon Ball Z: Kakarot و دنباله One Piece: Pirate Warriors را منتشر کردند و در حوزه بازی‌های ویدیویی وظیفه نشر عناوین Captain Tsubasa و One-Punch Man در اروپا و آمریکا را بر عهده داشته‌اند. آن‌ها به همچنین ناشر عناوینی دیگری همچون Fast & Furious: Crossroads، مجموعه The Dark Pictures و عنوان Twin Mirror، بازی جدید استودیو Dotnod نیز بوده‌اند. در برهه‌ای که اکثر ناشران سعی می‌کنند و میزان هزینه‌ها و فعالیت خود بکاهند، بندای نامکو به دنبال چالش‌های بزرگ‌تر و عناوین پرخرج‌تر و پرفروش‌تر است.

Bandai Namco تریلر و تصاویر جدیدی ازTokyo Ghoul:re CALL to EXIST منتشر کرد[گیمزکام ۲۰۱۹]

برای کسانی که با این انیمه و بازی آشنایی ندارند باید عرض کنم که هر دو روایت‌گر دورانی در کشور ژاپن هستند که موجوداتی به نام «غول» در کنار مردم زندگی کرده و مردم عادی در ترسی مداوم از آنان روزهای خود را سپری می‌کنند. امر مشکل‌ساز آن است که «غول‌ها» علاقه‌ی زیادی به گوشت انسان دارند و در نتیجه زندگی تک تک افراد توکیو در خطر است. در این میان شخصی به نام کانکی (Kaneki) که یک دانشجوی معمولی است طی اتفاقاتی به یک نیمه غول نیمه انسان تبدیل می‌شود و شاهد داستان‌های هیجان‌انگیز او هستیم. طی تریلر منتشر شده از این عنوان شاهد شخصیت‌های زیادی از تمامی فصل‌های این انیمه که شامل فصل اول، فصل دوم یا  √A و البته سری سوم هستیم. در تصاویر و ویدئوی منتشر شده مشاهده می‌کنیم که هر یک از غول‌ها قدرت‌ها و قابلیت‌های منحصر به فردی دارند.

شما می‌توانید تریلر منتشر شده از این عنوان را در قسمت زیر مشاهده کنید:

همچنین تصاویر متعددی از بازی منتشر شده‌اند که در قسمت زیر قرار گرفته‌اند:

بازی Tokyo Ghoul:re CALL to EXIST برای پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در آمریکای شمالی و اروپا از طریق شبکه‌ی استیم عرضه خواهد شد. هرچند که تاریخ انتشار دقیقی برای آن مشخص نیست ولی احتمال داده می‌شود که بازی در سال ۲۰۱۹ عرضه شود. نسخه‌ی ژاپنی بازی نیز زمستان امسال تنها در ژاپن منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “کمپانی Bandai Namco در حال توسعه یک عنوان AAA جدید است”

  1. Hitsugaya گفت:

    عاشق دو فصل اول توکیو غولم :46:

    ۲ ۱