Rogue Squadron

کریس پاین از جزئیات فیلم‌نامه Rogue Squadron باخبر است

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۲ دی ۱۳۹۹ , ۲۲:۴۱

کریس پاین از جزئیات فیلم‌نامه‌ی Rogue Squadron که پتی جنکینز کارگردانی آن را بر عهده دارد، باخبر است. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

Rogue Squadron

کریس پاین در در مصاحبه اخیر خود با کلایدر گفت که کارگردان Wonder Woman 1984 ، پتی جنکینز، داستان فیلم آینده‌ی جنگ ستارگان Rogue Squadron را برای او فاش کرده و به نظر او این طرح داستانی بسیار عالی است. پاین در این باره گفت:

من با او (جنکینز) صحبت کردم، البته نه درباره‌ی دخالت خودم، بلکه در مورد داستان. او نیز در این باره با من صحبت کرد. [داستان] واقعاً عالی به نظر می رسد. خیلی مرا به وجد آورد، و از آنچه او می‌خواهد شروع کند هیجان زده‌ام. اگر کارگردانی باشد که بتواند به این تصور زندگی ببخشد، تنها خود او است.

در حالی که هنوز اطلاعات زیادی در مورد فیلم بعدی جنگ ستارگان Rogue Squadron منتشر نشده‌، ، اما جنکینز به لوکاس‌فیلم گفت که از کارگردانی این پروژه هیجان زده است:

به عنوان یک فیلمساز ساخت یک فیلم خلبانی جنگی عالی برای من یک رویای مادام العمر بود. به عنوان دختر یک خلبان جنگنده بزرگ، قسمتی از بهترین خاطرات زندگی من که این بود که هر روز صبح اسکادران پدرم را در حال بلند شدن با جنگنده‌های F4 ببینم، و این قدرت و هیبت را بشنوم و احساس کنم.

هنگامی که او در راه خدمت به این کشور درگذشت، این موضوع اشتیاق شدیدی را در من به وجود آورد که روزی از همگی این احساساتم برای ساخت یک فیلم عالی استفاده کنم. وقتی این داستان عالی همراه با عشق واقعی دیگر من که دنیای بی نظیر جنگ ستارگان است به دستم رسید، می دانستم که سرانجام فیلم بعدی خود را پیدا کرده‌ام. من بسیار خوشحالم و هیجان زده ام که کارگردانی این فیلم را به عهده گرفته‌ام و از لوکاس فیلم، دیزنی و هواداران که این هیجان را برای من ایجاد کرده‌اند سپاسگزارم.

Rogue Squadron عنوان بعدی جنگ ستارگان خواهد بود که در سینما اکران خواهد شد و همچنین اولین فیلم داستانی طولانی از این فرنچایز است که توسط یک زن کارگردانی می‌شود. این فیلم داستان نسل جدیدی از خلبانان شجاع را در جنگ ستارگان روایت می‌کند که زندگی خود را وقف خلبانی، هیجانی سریع، و خلق حماسه‌ایی نو در کهکشان می‌کنند.

فیلم Rogue Squadron قرار است در ۲۲ دسامبر سال ۲۰۲۳ به روی پرده‌ی سینما برود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: