بازی ANNO Mutationem

تاریخ انتشار بازی ANNO Mutationem به تعویق افتاد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۲ دی ۱۳۹۹ , ۱۹:۰۴

کمپانی «Lightning Games»، ناشر بازی ANNO Mutationem امروز خبر از تعویق افتادن تاریخ انتشار این عنوان داد. این بازی اکشن-ماجراجویی در ابتدا قرار بود پیش از آغاز سال ۲۰۲۱ میلادی روانه بازار شود. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

شرایط خاص و ویژه‌ای که از آغاز سال میلادی گذشته بر جهان حاکم است، بر هیچکس پوشیده نیست. در بین صنعت بازی‌هایی ویدویی نیز مانند بسیاری از نهادهای دیگر از این واقعه به شدت موتئثر است. استودیوهای بازی سازی زیادی از استودیوهای مستقل گرفته و حتی استودیوهای متمول و فرست پارتی با شرایط سخت کاری در این دوران مواجه بودند و ناچار به تعویق انداختن تاریخ عرضه بازی‌های خود شده‌اند. عنوان اکشن-ماجرایی سایبرپانکی استودیو «Thinking Stars»، بازی ANNO Mutationem نیز از این قاعده مستثنا نیست. کمپانی «Lightning Games» ناشر بازی امروز در صفحه توئیتر رسمی خود تعویق تاریخ انتشار این بازی را تایید کرد. بویژه اینکه یک بازی سایبرپانکی دیگر تازه عرضه شده و طبیعی است ناشر ترجیح دهد مدتی از این بازه زمان بگذرد.

بابت اینکه ناچار هستیم تاریخ انتشار ANNO Mutationem را به فصل پاییز سال جاری موکول کنیم، صمیمانه از هواداران پوزش می‌طلبیم.

[ما برای خود] اهداف تازه‌ای تعریف کرده‌ایم و تا زمان فرارسیدن تاریخ انتشار بازی، با تمام وجود در مسیر رسیدن به این اهداف تلاش می‌کنیم.

بازهم بابت اینکه در این مسیر همراه ما هستید از شما سپاس گذاریم.
برای همه سال پر از شادمانی و سلامتی آرزو می‌کنیم.

محصول جدید استودیو Thinking Stars در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۵، PS4 و رایانه‌های شخصی در دست توسعه است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: