ری فیشر

ری فیشر: با والتر هامادا ، رئیس دی‌‌سی فیلمز کار نخواهم کرد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۱ دی ۱۳۹۹ , ۱۸:۴۹

ری فیشر، ستاره‌ی فیلم Justice League و بازیگر نقش سایبورگ گفت که او دیگر در هیچ پروژه‌ای که مرتبط با والتر هامادا، رئیس دی‌سی فیلمز باشد شرکت نخواهد کرد. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

به گزارش نشریه ورایتی، اظهارات فیشر پس از شروع تحقیقات وارنر مدیا در مورد اتهاماتی که فیشر درباره محیط سمی و خصمانه زیر نظر‌ جاس ویدون، کارگردان فیلم‌برداری مجدد فیلم لیگ عدالت در سال ۲۰۱۷ ، مطرح کرده بود، منتشر شد.

فیشر در پست توئیتر خود نوشت:

والتر هامادا خطرناک‌ترین نوع از مشوقین [فساد] است. دروغ های او و بیانیه‌ی ناکارآمد [استودیوی] برادران وارنر در تاریخ ۴ سپتامبر، سعی به نادیده گرفتن واقعیات مسئله‌ی تحقیقات [فضای کاری فیلم] Justice League کردند. من در هیچ پروژه‌ی تولیدی مرتبط با این شخص، شرکت نخواهم کرد.

فیشر همچنین در توییت خود به مصاحبه‌ی هامادا با نیویورک تایمز اشاره کرد‌، جایی که او درباره آینده فیلم‌های دی‌سی صحبت کرد، او نسخه‌ی اسنایدر کات فیلم Justice League را یک بن بست داستانی خواند که هیچ ارتباطی با فیلم‌های بعدی دی‌سی ندارد ، و اینکه اسنایدر در حال حاضر در هیچ یک از پروژ‌ه‌های آینده این استودیو حضور ندارد.

ری فیشر

استودیوی وارنر مدیا اخیراً تأیید کرد که تحقیقات در مورد مسائل ساخت فیلم Justice League به پایان رسیده است و اقدامات لازم در خصوص اظهارات ری فیشر انجام شده است. تحقیقات وارنر مدیا در ماه آگوست به دنبال ادعاهای فیشر در مورد مجموعه‌ی کاری سمی ویدون و اینکه چگونه روسای سابق دی‌سی فیلمز، جف جانز و جان برگ زمینه‌ساز این مسائل شدند، صورت گرفت.

فیشر قبلاً نیز گفته بود که هامادا او را تحت فشار قرار داده است تا از مسائل مربوط به جف جانز چشم‌ کند.

ری فیشر در صحنه‌ها‌ی اضافی فیلم Justice League که در نسخه اسنایدر کات فیلم‌برداری شده حضور دارد و اظهار کرد که او تقریباً همگی این صحنه‌ها را هنگامی که جاس ویدون کارگردانی را به دست گرفت از نو فیلم‌برداری کرده است و به گفته‌ی او تنها یک صحنه از وی از نسخه اصلی اسنایدر به نسخه سینمایی راه پیدا کرده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: