استودیو Respawn Entertainment

استودیو Respawn Entertainment درحال کار روی یک بازی جدید است

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۰ دی ۱۳۹۹ , ۲۱:۴۷

استودیو Respawn Entertainment سازنده‌ی بازی Star Wars، درحال توسعه یک بازی کاملا جدید است. برای اطلاعات بیشتر با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو Respawn Entertainment سال‌های خوبی را سپری  می‌کند. آنها نه تنها بازی سرویس محور و موفق Apex Legends را توسعه دادند، بلکه در سال گذشته بازی Star Wars Jedi: Fallen Order را نیز منتشر کردند، اولین عنوان تک نفره و داستانی جنگ ستارگان در سال‌های اخیر که مورد استقبال زیادی قرار گرفته است. حالا به‌نظر می‌رسد که آن‌ها درحال تولید یک بازی جدید هستند.

لیست شغلی جدیدی در وب سایت رسمی مشاغل آنها ظاهر شده است. در این لیست موقعیت شغلی به عنوان یک مهندس نرم‌افزار با توضیحات ذکر شده است که آن‌ها «به تیم کوچکی که برای توسعه IP کاملاً جدید تشکیل شده است خواهند پیوست». بقیه لیست کاملاً کلی است، بنابراین تجزیه و تحلیل چیزی در مورد اینکه واقعاً چه عناوینی خواهد بود دشوار است.

بدون شک محتوای اضافی برای بازی Apex Legends و همچنین دنباله Fallen Order در اولویت قرار، بنابراین هرچه که باشد به احتمال زیاد عنوان کوچک‌تری است. از آنجا که به‌نظر می‌رسد آن‌ها در مراحل ابتدایی توسعه هستند، به احتمال زیاد مدت زمانی طول خواهد کشید تا چیزی از بازی جدید این استودیو بشنویم.

منبع Gamingbolt

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: