بازی Hollow Knight: Silksong

در ماه آینده اطلاعات جدیدی از بازی Hollow Knight: Silksong منتشر می‌شود

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۹ دی ۱۳۹۹ , ۰۰:۰۴

تصویر بازی Hollow Knight: Silksong در ماه آینده روی جلد مجله EDGE قرار میگیرد و اطلاعات داستانی جدیدی از این عنوان مترویدوانیا منتشر می‌شود. با دنیای بازی همراه باشید.

تقریباً دو سال است که استودیو Team Cherry اعلام کرده است که بازی Hollow Knight: Silksong که در ابتدا قرار بود به عنوان DLC پولی برای اولین بازی منتشر شود، در حال توسعه بعنوان یک دنباله کامل است. جزئیات مربوط به بازی از آن زمان به بعد کم بوده و آخرین اطلاعات مهم منتشر شده از آن بیش از یک سال پیش بوده است. انتظار برای این دنباله زیاد بوده است، اما خوشبختانه جزئیات جدیدی از آن خیلی زود مشخص خواهد شد.

تصویر اثر مذکور قرار است روی جلد ماه آینده مجله EDGE باشد. ویرایشگر جن سیمپکینز در توییتر فاش کرد که این بخش نه تنها شامل تصاویر هنری است، بلکه همچنین جزئیات جدیدی وجود دارد که به لطف زمان طولانی مصاحبه با توسعه‌دهندگان، ارائه خواهد شد. آنها همچنین تصاویر جدید و نسخه‌ی نمایشی جدیدی را به نمایش می‌گذارند.

باید دید آیا تاریخ انتشار به عنوان بخشی از این مصاحبه به اشتراک گذاشته می‌شود (بعید به نظر می رسد)، اما حداقل می‌توانیم برای برخی از جزئیات جدید بازی آماده شویم.

بازی Hollow Knight: Silksong در حال حاضر برای PC ، Mac ، Linux و Nintendo Switch در دست ساخت است

منبع Gamingbolt

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: