بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled

بازی ‌Crash Team Racing Nitro-Fueled برای مدت محدودی روی نینتندو سوئیچ رایگان می‌شود

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۹ دی ۱۳۹۹ , ۲۲:۲۰

از تاریخ ۳۰ دسامبر تا ۵ ژانویه، اعضای نینتندو سوییچ آنلاین می‌توانند نسخه آزمایشی Crash Team Racing Nitro-Fueled را تجربه کنند. با دنیای بازی همراه باشید.

نینتندو از عضویت نینتندو سوییچ آنلاین استفاده کرده است تا به بازیکنان تعداد زیادی بازی مختلف ارائه دهد. بدیهی است که فقط در صورت آنلاین بودن قادر به تجربه عناوین خواهید بود.آنها به شما امکان دسترسی به چندین بازی از عناوین قدیمی نینتندو را می‌دهند.
با این حال، یکی از جالب‌ترین کارهایی که آنها با بازی‌هایی مانند Overwatch انجام داده‌اند، اعطای کارت‌های آخر هفته رایگان به اعضا برای امتحان کردن بازی‌ها است. عنوان بعدی، بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled است. این بازی از ۳۰ دسامبر تا ۵ ( ۱۰ تا ۱۶ دی) ژانویه به صورت رایگان در دسترس است.
به‌نظر می‌رسد این یک تصمیم عالی بازاریابی از طرف نینتندو و اکتیویژن است. با توجه به شهرت سوئیچ در زمینه‌ی هدیه‌های کریسمس، این امر کاملا منطقی است.

بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled در سال ۲۰۱۹ منتشر شد و توانست موردتوجه بازیکنان کنسول پلی استیشن ۴ قرار گیرد. عنوانی که به نظر رسیده قرار نیست دیگر محتوا اضافی داشته باشد. با دنیای بازی همراه باشید.

عنوان Crash Team Racing Nitro-Fueled به عنوان یک بازی ریسینگ برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ در سال ۲۰۱۹ منتشر شد و فروش قابل توجهی هم پیدا کرد. طی یک سال اخیر شاهد انتشار آپدیت‌ها و محتواهای مختلفی بودیم که موجب افزوده شدن اتومبیل و پیست مسابقات جدید به این عنوان می‌شد.

حال به تازگی استودیو Beenox در توییتر خود اعلام کرده قرار نیست دیگر برای Crash Team Racing Nitro-Fueled آپدیتی منتشر کند زیرا بروزرسان که ماه مارس منتشر شد، آخرین بود. البته یکی از دلایل اصلی این تصمیم تمرکز تیم توسعه روی بازی جدید  Crash Bandicoot 4: It’s About Time است.

همچنین بازی‌های دیگری هم تحت توسعه قرار دارد و بزودی قرار است شاهد معرفی آنها باشیم. گذشته از آن پیت استاپ‌ها، تابلو امتیاز و برخی حالات  Crash Team Racing Nitro-Fueled همچنان وجود دارند.

برای کسب جزئیات بیشتر به وب سایت بازی مراجعه کنید. همچنین می‌توانید نظر خود را درباره عدم انتشار محتوا اضافی برای بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: