بازی Blood & Truth

سازندگان بازی Blood & Truth روی یک بازی انحصاری برای PS5 کار می‌کنند

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۸ دی ۱۳۹۹ , ۲۱:۴۵

استودیو «SIE London»، توسعه دهنده بازی Blood & Truth مشغول توسعه یک بازی انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۵ است. این بازی به احتمال زیاد قرار است از بخش چند نفره پرمحتوا برخوردار باشد. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

در نسل گذشته بازی‌های باارزش و سرگرم کننده خوبی برای هدست واقعیت مجازی PlayStation VR  عرضه شد. عناوینی نظیر Resident Evil 7 ،AstroBot: Rescue Mission که یک تجربه واقعیت مجازی سراسر هیجان و جذاب را به مخاطبان ارائه می‌کردند. در میان این عناوین اما بازی Blood & Truth جایگاه ویژه‌ای در میان بازی‌های نسل پیشین PlayStation VR دارد.

استودیو SIE London شاید در مقایسه با سایر استودیوهای فرست پارتی سونی کم‌تر شناخته شده و مطرح باشد اما، با توسعه Blood & Truth به خوبی توانست نام خود را در میان مخاطبان هدست واقعیت مجازی سونی مطرح کند. این بازی یک تجربه مفرح و جذاب را ارائه می‌کرد و با اسقبال خوبی از سوی مخاطبان و منتقدان مواجه شد. این بازی به ارائه یک اکشن اول شخص درگیر کننده و جلوه‌های بصری چشم‌نواز شناخته می‌شود. ظاهرا تیم توسعه این عنوان در حال ساخت یک بازی جدید برای کنسول پلی استیشن ۵ است.

بر اساس اطلاعات بدست آمده از صفحه LinkedIn طراح جلوه‌های بصری استودیو SIE London، آن‌ها مشغول توسعه یک بازی برای پلتفرم PS5 هستند. اطلاعات دیگری از این عنوان تظیر اینکه آیا صرفا تجربه‌ای با هدست PlayStation VR خواهد بود یا سایر کاربران نیز می‌توانند این بازی را تجربه کنند، در دسترس نیست.

در آگهی استخدام استودیو نیز آمده است آن‌ها به دنبال استخدام یک برنامه‌ نویس ارشد مجرب در زمینه توسعه بازی‌های آنلاین و چند نفره هستند بنابراین به احتمال قوی پروژه جدید SIE London دارای بخش چند نفره خواهد بود. معمولا استودیو‌های فرست پارتی سونی چندان وقت و تمرکز خود را برای ساخت بخش چند نفره بازی‌های خود صرف نمی‌کند.

لازم به ذکر است تمامی این موارد صرفا در حد شایعه هستند و باید منتظر انتشار اطلاعات رسمی از سوی تیم توسعه یا ناشر باشیم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: