الکسا نیسنسون بازیگر سریال Fear the Walking Dead برای نقش خود تهدید به مرگ شده است

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۷ دی ۱۳۹۹ , ۰۰:۱۷

بازیگر شخصیت چارلی، الکسا نیسنسون در سریال Fear the Walking Dead برای ایفای نقش خود تهدید به مرگ شده است. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

الکسا نیسنسون، یکی از ستارگان سریال Fear the Walking Dead ، پس از آنکه شخصیتی که نقش آن را در سریال ایفا می‌کند، یک از بازمانده‌های مورد علاقه هواداران را در این اسپین‌آف می‌کشد، از طرف بعضی از طرفداران متعصب تهدید به مرگ می‌شود.

نیسنسون، که در آن زمان تنها ۱۱ ساله سن داشته، می گوید که برای این واکنش منفی پیش بینی نشده نسبت به مرگ شخصیت اصلی نیک کلارک (فرانک دیلان)  آمادگی لازم را نداشته است. نیک پسر شخصیت اصلی سریال مدیسون (کیم دیکنز) که در فصل چهارم به دست چارلی (نیسنسون) کشته می شود.

سریال Fear the Walking Dead

نیسنسون در پادکست Talk Dead to Me گفت:

وقتی به این سریال پیوستم نمی دانستم [که چارلی نیک را می کشد]. من شوکه شدم. اصلاً انتظار این اتفاق را نداشتم. و فکر ‌می‌کردم قرار است بعد از پنج یا شش قسمت از سریال جدا شوم.

این بازیگر ۱۴ ساله در ادامه افزود پس از خواندن فیلمنامه کمی انتظار داشت که بخاطر نقش ، بازخوردی منفی را دریافت کند اما انتظار چنین واکنشی را با این شدت نداشته است:

در آن زمان من فقط ۱۱ سال داشتم، بنابراین وقتی وارد اینستاگرام یا توییتر می‌شدم، صدها یا احتمالاً هزاران نظر را می دیدم که فقط می گفتند: ‘از تو متنفرم! تو نیک را کشتی!

من کاملاً می فهمم که چرا آنها [چنین احساسی] دارند، من این قسمت را کاملاً می‌فهم. اما فکر می‌کنم این اتفاق برای من وقتی چالش‌ برانگیز شد که مسئله شخصی شد و مردم شروع به تهدید من ‌کردند.

یکی از آن‌ها آدرس مرا پیدا کرد و گفت که به خانه‌ی من می‌آید و من را می‌کشد. این مسئله قطعاً برای مدتی کاملاً شخصی شد و خیلی ترسناک بود. این موضوع برای من و خانواده‌ام خیلی ترسناک بود. قطعاً انتظار نداشتم که [ این بازخورد منفی] به این حد برسد.

پس از پایان قسمت مرگ نیک در آوریل ۲۰۱۸، فرانک دیلین بازیگر این شخصیت تأیید کرد که به دنبال جدایی خالق و شورانر اصلی سریال، او از دیو اریکسون، شورانر دیگر اسپین‌آف درخواست کرده که نیک کشته شود.

این بازیگر انگلیسی در مصاحبه با نشریه Entertainment Weekly تایید کرد که دلش برای خانه تنگ شده بود و به نظر او آن‌ها در چند فصل اول به هدفی که در سریال داشتند رسید‌ه‌اند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: