بازی Super Smash Bros. Ultimate

شخصیت Sephiroth به بازی Super Smash Bros. Ultimate اضافه شد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۷ دی ۱۳۹۹ , ۲۱:۳۵

به‌روزرسانی جدید بازی Super Smash Bros. Ultimate امروز منتشر شد و شخصیت Sephiroth برای علاقه‌مندان در دسترس قرار گرفت. با دنیای بازی همراه باشید.

در حالی که برخی از بازیکنان به منظور تکمیل چالش خاص شخصیت در حالت سخت، دسترسی زود هنگامی به شخصیت سپیروت داشتند، باقی دارندگان بازی Super Smash Bros. Ultimate نیز اکنون می‌توانند از فرشته یک بال لذت ببرند. به‌روزرسانی جدید این بازی اکنون منتشر شده و آخرین مبارز و همچنین تعدیلات درون بازی را نیز با خود به همراه می‌آورد.
شخصیت Sephiroth تنها عنصر Final Fantasy نیست که به اثر مذکور اضافه می‌شود، تعداد کمی لباس الهام گرفته از این مجموعه از جمله Tifa و Aerith نیز موجود است. Geno از Super Mario RPG نیز به لطف جدیدترین پچ در دسترس است (به عنوان یک لباس).

ارواح جدید، احضارها و موارد دیگر اکنون در دسترس است. شما در زیر می‌توانید لیست کامل محتویات این به‌روزرسانی را مطالعه بفرمایید. دقت داشته باشید که برای بهره‌مندی از ویژگی‌های زیر به آخرین نسخه نرم افزار نیاز است:

آفلاین

ارواح زیر در فروشگاه در فهرست Vault ظاهر می‌شوند:

Tifa

Barret

Aerith

Red XIII

Cid

Cait Sith

Yuffie

Vincent

The Turks & Rufus Shinra

Bahamut ZERO

Chocobo & Moogle

Shiva

Ifrit

اکنون می‌توانید بین بخش‌های مختلف برای Cloud’s spirit جابه‌جا شوید.

عمومی

محتوای قابل بارگیری زیر پس از خرید قابل استفاده خواهد بود:

بسته چالشی Sephiroth
لباس Barret
لباس Tifa
لباس آریت
کلاه Chocobo
کلاه جنو + لباس

طبق پست منتشر شده توسط ۴Chan، اینسایدر معروف بازی Super Smash Bros Ultimate انتظار می‌رود، شخصیت «Rayman»، شخصیت Ryu از بازی نینجا گایدن و Doomguy از بازی «Doom» سه مبارز بعدی این بازی محبوب فایتینگ باشند. با دنیای بازی همراه باشید.

تصویری که اینسایدر معروف، ۴Chan در ماه می سال میلادی جاری در صفحه خود منتشر کرد، ممکن است سه مبارزه بعدی بازی Super Smash Bros Ultimate را فاش کرده باشد. این تصویر پیشتر حضور شخصیت‌های Min Min ،Steve و Sephiroth به درستی پیشبینی شده بود.

در رویداد The Game Awrds 2020، احرین مبارزه DLC جدید دومین فایترپس Smash Bros Ultimate معرفی شد. شخصیت «Sephiroth» از مجموعه فاینال فانتزی یکی از محبوب‌ترین آنتاگونیست‌های تمام تاریخ بازی‌هایی ویدیویی است و به تبع حضور آن باعث شادمانی بسیاری از هواداران شد. ۴Chan نام شخصیت را در کنار Min Min از بازی ARMS و شخصیت Steve از بازی ماینکرفت را در پست ماه می خود فاش کرده بود و بنابراین انتظار می‌رود سایر پیشبینی‌های وی نیز واقعیت داشته باشند. وی پس از این، سه شخصیت «Rayman»، شخصیت Ryu از بازی نینجا گایدن و Doomguy از بازی «Doom» را معرفی می‌کند؛ بنابراین به احتمال قوی این سه شخصیت مبارزان DLC بعدی این بازی باشند.

کارگردان بازی Super Smash Bros Ultimate تحت تاثیر اس اس دی پلی استیشن ۵ قرار گرفت

بازی Super Smash Bros Ultimate نینتندو موفق به فروش بیست میلیون نسخه‌ای شد و در این بین اخیرا کارگردان بازی به اظهار نظر درباره پلی استیشن ۵ پرداخت. Masahiro Sakurai کارگردان بازی مورد اشاره در گفتگو با فامیتسو بیان داشت که کنسول نسل نهمی فوق العاده است و شانس این را داشته تا تجربه کاربری با آن پیش از عرضه داشته باشد.

او در این مصاحبه اظهار داشت که رضایت کاملی از پلی استیشن ۵ داشته و به تمجید حافظه SSD آن پرداخت. او گفته است که تحت تاثیر SSD بسیار سریع این کنسول قرار گرفته که امر توسعه را سهولت بخشید.

Sakurai بیان داشته این ویژگی در هنگام لودینگ بازی‌ها بسیار سریع عمل کرده و تجربه گیم پلی لذت بخش را فراهم می‌سازد. تنها شکایتی که او دارد این است که آرزو می‌کند این سیستم حافظه ذخیره سازی پرظرفیت‌تری برای آن در نظر گرفته شد. زیرا همانطور که می‌دانید PS5 دارای اس اس دی ۸۲۵ گیگابایتی بوده که تنها ۶۶۵ گیگابایت از این حافظه دردسترس است و برای تجربه چندین بازی همزمان شاید کافی نباشد.

به هر حال گفته‌های Masahiro Sakurai حاکی از آن است که سونی باید به فکر ارتقا حافظه ذخیره سازی در بحث فضا باشد.

به گفته آقای ساکورای تا زمانی طرفداران خواهان تجربه بازی Super Smash باشند، نینتندو از وی درخواست می‌کند که عنوان جدید این مجموعه را توسعه دهد و وی باز هم به سراغ مجموعه خواهد رفت. اما وی معتقد است پس از عرضه آخرین بسته الحاقی Super Smash Bros. Ultimate  هیچ تضمینی وجود ندارد که بازهم مشغول به کار در صنعت بازی شود.

طی مصاحبه‌ای که در جدیدترین نسخه مجله فامیتسو به چاپ رسد، آقای ساکورای اعلام کرد منهای پروژه توسعه DLCهای Super Smash، پروژه دیگری در دست توسعه ندارد و “هیچ تضمینی” وجود ندارد که وی باز هم در صنعت گیم مشغول به کار باشد. وی ادامه داد فشار کاری زیادی را در سال‌های اخیر تجربه کرده‌است:

هواداران خواهان یک نسخه دیگر از مجموعه [Super Smash] هستند. نینتدو از من و تیمم درخواست می‌کند نسخه جدید را توسعه دهیم و اینگونه من وارد پروژه توسعه یک عنوان جدید می‌شوم اما، صادقانه بگویم در حال حاضر تمام تمرکزم روی DLC بعدی Super Smash Bros. Ultimate است. زمانی این پروژه تمام شود واقعا دیگر هیچ برنامه و پروژه دیگری ندارم.

آقای ساکورای کارگردانی است که به توجه بالای به جزئیات کوچک مشهور است و وی این شهرت را با تلاش و کار بی وقفه کسب کرده‌است. حجم فشار کاری بالا و ساعات طولانی، گاهی حتی کار وی را به بیمارستان نیز کشانده‌است. توسعه بسته‌های الحاقی برای Super Smash Bros. Ultimate آخرین ماموریتی است که نینتندو به او محول کرده‌است.

دومبن و آخرین بسته الحاقی مبارازان Super Smash Bros برای عرضه در دسامبر ۲۰۲۱ برنامه‌ریزی شده بود اما، با توجه به شیوع ویروس کووید-۱۹ احتمال تعویق آن وجود دارد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: