The Falcon and The Winter Soldier

نماد‌های قهرمانان سریال The Falcon and The Winter Soldier منتشر شد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۶ دی ۱۳۹۹ , ۲۱:۲۳

یکی از اعضای تیم‌ بدل‌کاری سریال The Falcon and The Winter Soldier طرح نمادهای جدید دو قهرمان سریال را در شبکه اجتماعی خود به اشتراک گذاشت. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

The Falcon and the Winter Soldier

تا شروع پخش سریال The Falcon and The Winter Soldier در شبکه دیزنی پلاس فقط چند ماه دیگر باقی مانده است. پس از پخش کامل سریال WandaVision، آنتونی مکی و سباستین استن بار دیگر در نقش‌های سام ویلسون (فالکون)  و باکی بارنز (سرباز زمستانی) ظاهر خواهند شد.

طبق روال معمول مارول، بجز جزئیاتی که در تریلرهای تبلیغاتی دیزنی دیده شد، اطلاعات زیادی درباره داستان سریال منتشر نشده است. با این وجود چند عکس جدید از پشت صحنه‎‌ی ساخت سریال به تازگی منتشر شده که نماد‌های فالکون و سرباز زمستانی را نشان می‌دهد.

در عکس های گرفته شده یکی از بدل‌کاران سریال، عسکی از ژاکت یونیفرم هدیه بخش تولید را به اشتراک گذاشته که آرم اصلی سریال را روی سینه و آرم قهرمان‌های آن را روی آستین نشان می‌دهد. با اینکه که استودیو مارول و دیزنی قبلاً از نماد سرباز زمستانی در جاهای دیگر استفاده کرده بودند، به نظر می رسد که آرم فالکون بروز شده است.

مارول

رئیس تهیه کمپانی مارول، کوین فایگی در مورد پخش این سریال و دیگر عناوین آینده‌ی مارول گفت:

در طول ساخت ۲۳ فیلم مارول، ما شماری از بازیگران شگفت انگیز و فیلمسازان با استعداد را گرد هم آوردیم و همچنان از ادامه کار با این افراد برای روایت داستان‌ها در فرمی طولانی و با روشهایی جدید که قبلاً هرگز انجام نداده‌ایم، بسیار هیجان زده هستیم.

این سریال‌های با همان کیفیتی که شما از استودیوی مارول انتظار دارید، ساخته خواهند شد و ما از این آزادی خلاقانه که شبکه دیزنی پلاس برای کاوش جهان سینمایی مارول با شخصیت های مورد علاقه ما در چندین قسمت ارائه می‌کند،  نهایت استفاده را خواهیم برد.

سریال The Falcon and the Winter Soldier از ۱۹ مارس سال آینده پخش خود را روی شبکه‌ی دیزنی پلاس آغاز خواهد کرد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: