بازی Project CARS 4

بازی Project CARS 4 واقع‌گرایانه‌ترین شبیه‌ساز مسابقه‌ای خواهد بود

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲ دی ۱۳۹۹ , ۱۸:۴۶

توسعه‌دهندگان بازی Project CARS 4 به دنبال تبدیل کردن این عنوان به واقع‌گرایانه‌ترین شبیه‌ساز مسابقه‌ای در تاریخ هستند. برای اطلاعات بیشتر با دنیای بازی همراه باشید.

بازی Project CARS 3 در اوایل سال جاری عرضه شد و به جز یک سری مشکلات فنی، اثری قابل قبول بود. با اینحال، به‌نظر می‌رسد که هدف توسعه‌دهندگان از ساخت نسخه‌ی چهارم این مجموعه، واقع‌گرایانه‌ترین شبیه‌ساز مسابقه‌ای در تاریخ است.
ایان بل، مدیر عامل شرکت Slightly Mad Studios، در حساب کاربری رسمی خود در توییتر، به طور خلاصه درباره نسخه‌ی بعدی مجموعه Project CARS صحبت کرد. وی چند عکس ارسال کرد و پرسید آیا مردم علاقه دارند که هر برگ، سایه‌ی منحصربفرد خود را داشته باشد و چگونه برگ‌ها هنگام برخورد به شیشه‌ی جلو روی هوش مصنوعی تأثیر می‌گذارند. به هر دلیلی، او تصمیم گرفت که این توییت‌ها را حذف کند، اما قبل از این کار گفت که بازی بعدی واقع‌گرایانه‌ترین شبیه‌ساز مسابقه‌ای تاکنون است. با اینحال، سایت DualShockers موفق به گرفتن عکس از این توییت شد. شما در زیر می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید.

بازی Project CARS 4

بازی Project CARS 4

مشخص نیست که بازی Project CARS 4 در چه زمانی عرضه می‌شود. سازنده این مجموعه، شرکت Slightly Mad Studios، سال گذشته توسط استودیو Codemasters خریداری شد، که خود در مرحله خریداری شدن توسط کمپانی EA است. بنابراین، هیچ بازه‌ی زمانی مشخص برای انتشار اثر مذکور وجود ندارد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: