Game of Thrones

شبکه HBO علاقه به ساخت اسپین‌آف‌های بیشتری از Game of Thrones دارد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲ دی ۱۳۹۹ , ۰۱:۴۱

بگفته‌ی مدیر ارشد محتوای  HBO سریال House of the Dragon آخرین اسپین‌آف از دنیای Game of Thrones نخواهد بود. برای‌ اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

مدیر ارشد محتوای شبکه HBO، کیسی بلویز در مصاحبه اخیر خود با نشریه اینترنتی ورایتی، ، در مورد آینده‌ی فرنچایز Game of Thrones بعد از شروع پخش سریال House of the Dragon در سال ۲۰۲۲ صحبت کرد.

بلویز تأیید کرد که پیش درآمد آینده تنها اسپین‌آف Game of Thrones نخواهد بود که آنها تولید خواهند کرد زیرا او معتقد است که این دنیای درام فانتزی هنوز پتانسیلی بی حد و حصری برای کشف کردن دارد. وی در این باره گفت:

این‌ها همگی محتوا‌های خارق العاده‌‎ای است که دهه‌ها قدمت دارند. من نمی‌ندانم که چقدر این دنیای فانتزی گسترش خواهد یافت، اما مطمئناً یک منبع عالی و یک جهان شگفت انگیز داریم. بنابراین فکر نمی‌کنم که این سریال آخرین عنوان از این فرنچایز باشد.

وی همچنین در ادامه به پخش احتمالی سریال House of the Dragon از شبکه HBO Max قبل از قرارگیری آن روی شبکه‌ی اصلی‌شان خبر داد.

Game of Thrones

این سریال ۱۰ قسمتی بر اساس کتاب جرج آر. آر. مارتین، آتش و خون (Fire & Blood) دست ساخت است و داستان آن تاریخ ظهور و سقوط تارگرین‌ها ، تنها خاندان از اربابان اژدها‌یان که از فاجعه‌ی والریا جان به در بردند را روایت می‌کند. داستان این سریال ۳۰۰ سال قبل از وقایع سریال اقتباسی Game of Thrones که قسمت آخر آن در ماه می ۲۰۱۹ پخش شد، رخ می‌دهد.

در این سریال بازیگران مطرحی چون برنده‌ی جایزه بفتا ، پدی کانسیداین (Tyrannosaur, Dog Altogether, The Outsider)  در نقش اصلی شاه ویسریس اول ، نامزد جایزه‌ی امی، مت اسمیت (Doctor Who, The Crown) در نقش شاهزاده دیمین تارگرین، اولیوا کوک (Bates Motel, Ready Player One) در نقش آلیسنت هایتاور و اما دارسی (Truth Seekers) در نقش شاهزاده رانیرا تارگرین ظاهر خواهند شد.

فیلم‌نامه سریال House of the Dragon توسط جرج آر. آر. مارتین و راین کاندال (Colony) نوشته شده و میگل ساپوچنیک کارگردانی قسمت اول و قسمت های دیگر این سریال را بر عهده دارد. ساپوچنیک و کاندال همچنین به عنوان شورانر‌های این پیش درآمد انتخاب شده‌اند.

مارتین، ساپوچنیک، کاندال، وینس جراردیس و سارا لی هس تهیه کنندگی اجرایی این سریال را بر عهده دارند. پخش این سریال قرار است از اوایل سال ۲۰۲۲ آغاز شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: