بازی Phantasy Star Online 2 New Genesis

تماشا کنید: تریلر جدید بازی Phantasy Star Online 2 New Genesis منتشر شد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱ دی ۱۳۹۹ , ۰۱:۵۸

تریلری جدیدی از صحنه‌ی شروع بازی Phantasy Star Online 2 New Genesis منتشر شد . برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

بازی Phantasy Star Online 2 New Genesis

شرکت سگا تریلر جدیدی را از بازی  Phantasy Star Online 2 New Genesis را منتشر کرد. بازی New Genesis یک بسته‌ی الحاقی مستقل از بازی Phantasy Star Online 2 است که قرار است در سال ۲۰۲۱ منتشر شود.

همانطور که در این تریلر نشان داده شده، جهان و محیط بازی PSO2 و PSO2 NGS در یک بازی واحد قرار خواهند داشت. پس از ورود به بازی، نقشه‌ی تیم دارای خصوصیت حرکتی مشابه با بازی PSO2 است که به بازیکنان امکان جابه‌جا شدن بین هر دو جهان را می دهد.

علاوه بر این، برای اینکه بتوانید یک شخصیت را در PSO2 و PSO2 NGS بازی کنید، موتور گرافیکی PSO2 مورد یک بازبینی اساسی قرار می‌گیرد.شرکت سگا قصد دارد قبل از عرضه‎ی این بسته الحاقی مشخصات جدید سیستم مورد نیاز برای اجرای آن روی رایانه‌های شخصی را اعلام کند.

بازی  New Genesis در سال ۲۰۲۱ برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ ، ایکس باکس وان  نینتندو سوییچ وپلی‌استیشن ۵  و ایکس باکس سری ایکس / اس منتشر خواهد شد.

ویژگی های اصلی بسته الحاقی را می‌توانید در زیر مشاهده کنید:

  • جهان ، سیستم بازی، موتور گرافیکی و سیستم ساخت شخصیت همگی به طور کامل از نو دوباره طراحی شده‌اند.
  • بازی PSO2: NGS دارای یک سیستم جدید بازی جهان باز و یک سیستم نبرد بروز شده برای استفاده هر چه بیشتر از فضای پویای بازی است
  • بازیکنان می توانند بین دو بازی PSO2: NGS و PSO2 با یک حساب کاربری جابه‌جا شوند.
  • با قدرت موتور گرافیکی جدید بازی، گزینه های سفارشی سازی بیشتری برای ساخت شخصیت به بازیکنان ارائه می‌شود. بازیکنان همچنین می توانند شخصیتی را که در PSO2 ساخته‌اند در بسته الحاقی NGS استفاده کنند و خصوصیات او را به اشتراک بگذارند.
دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: