بازی No More Heroes

سایت ESRB بازی‌های No More Heroes را برای رایانه‌های شخصی رده‌بندی کرد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۳۰ آذر ۱۳۹۹ , ۱۴:۴۵

سایت ESRB نسخه‌های رایانه‌ای بازی No More Heroes و No More Heroes 2 Desperate Struggle را برای گروه سنی جوانان رده‎‌بندی کرد. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

همانطور که لیست‌های جدید وب سایت رده‌بندی سنی ESRB نشان می دهد، بازی‌های اکشن معروف و خشن No More Heroes و No More Heroes 2 Desperate Struggle ممکن است به زودی برای رایانه شخصی عرضه شوند. همانطور که انتظار می‌رفت هر دو قسمت این بازی به دلیل خشونت بالا و لحن خشن و زننده‌ی خود برای گروه سنی جوانان (۱۷+) عرضه خواهند شد.

بازی No More Heroes

سری بازی هک-اند-اسلش No More Heroes  توسط استودیوی گرس‌هاپر منیوفکچر و به کارگردانی موسس استودیو، گویچی سودا (Suda51) ، سازنده‌‌‌ی ژاپنی و مطرح بازی‌های ویدیویی ساخته شده است که برای فضای تاریک و کمدی بازی‌های خود شهرت دارد. داستان این دو بازی بر روی شخصیت اصلی آن تراویس تاچ داون تمرکز دارد، آدمکشی حرفه‌ای که با استفاده از یک شمشیر لیزری سر بسیاری از دشمنان و قربانیان خود را از تن جدا می‌کند و سعی دارد به بهترین آدمکش در دنیا تبدیل شود.

بازی اکشن No More Heroes اولین بار در سال ۲۰۰۷ برای کنسول نینتندو وی منتشر شد و دنباله‌ی آن در No More Heroes 2 Desperate Struggle در سال ۲۰۱۰ منتشر شد. هر دو بازی بار دیگر در اکتبر ۲۰۲۰ برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر شدند. همچنین اسپین‌آف این فرنچایز با نام Travis Strikes Again: No More Heroes در سال ۲۰۱۹ برای نینتندو سوییچ، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: