سریال The Last Days of Ptolemy Grey

ساموئل ال. جسکون در سریال The Last Days of Ptolemy Grey بازی خواهد کرد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲۹ آذر ۱۳۹۹ , ۱۵:۱۷

نامزد جایزه اسکار ساموئل ال. جسکون در سریال کوتاه The Last Days of Ptolemy Grey ایفای نقش می‌کند. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

به گزارش سایت ددلاین، شبکه اپل‌ تی‌وی پلاس رسماً دستور ساخت سریالی شش قسمتی The Last Days of Ptolemy Grey (آخرین روزهای بطلمیوس گری) را بر اساس رمان تحسین شده‌ی والتر موزلی، با حضور نامزد جایزه اسکار، ساموئل ال. جکسون صادر کرده است.

سریال The Last Days of Ptolemy Grey داستان پیرمردی ۹۱ ساله را روایت می‌کند که توسط خانواده، دوستانش و حتی خودش فراموش شده است. زمانی که در آستانه فرو رفتن در ورطه‌ی زوال عقلی است، بطلمیوس دچار تغییری عظیم می‌شود و فرصتی فوق العاده‌ گرانبها را برای مرور مختصر خاطراتش پیدا می‌کند، و از این فرصت زودگذر برای حل موضوع مرگ برادرزاده‌ی خود و کنار آمدن با گذشته استفاده می کند.

سریال The Last Days of Ptolemy Grey

نویسندگی فیلمنامه‌ی این سریال توسط خود موسلی انجام می‌شود که در کنار جکسون به عنوان تهیه کننده اجرایی به همراه الی سلدن و داین هوسلین فعالیت خواهد داشت. این دومین همکاری بین جکسون و شبکه اپل بعد از فیلم The Banker است که امسال از این شبکه پخش شد.

جکسون بیشتر به خاطر اجراهای تحسین برانگیز خود در فیلم‌های Do the Right Thing  (کار درست را بکن)، Pulp Fiction (داستان عامه‌پسند) ، Jackie Brown (جکی براون) ، Django Unchained (جانگو رها از بند)، The Hateful Eight (هشت نفرت انگیز) و … شهرت دارد. او همچنین برای بازی در نقش نیک فیوری در فیلم های موفق دنیای سینمایی مارول مشهور است و قرار است بار دیگر این نقش را در سریال جدید Secret Invasion در شبکه دیزنی، بازی کند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: