بازی Terminator: Resistance برای کنسول PS5

تاریخ انتشار بازی Terminator: Resistance برای کنسول PS5 مشخص شد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲۷ آذر ۱۳۹۹ , ۲۲:۱۹

نسخه‌ی بهبود یافته‌ی بازی Terminator: Resistance برای کنسول PS5 در چند ماه آینده منتشر می‌شود. همچنین یک بسته الحاقی پولی نیز برای کنسول PS5 و PC در دسترس قرار می‌گیرد. برای اطلاع از تاریخ دقیق و جزئیات بیشتر با دنیای بازی همراه باشید.

شاید به یاد بیاورید که سال گذشته، شخصیت ترمیناتور در عناوین مختلفی از قبیل بازی Mortal Kombat 11 و بازی Ghost Recon حضور پیدا کرد. یک بازی جداگانه نیز با نام Terminator: Resistance منتشر شد. اکنون طبق آخرین اخبار بازی متوجه شدیم که نسخه‌ی بهبود یافته‌ی اثر مذکور برای کنسول نسل نهمی سونی منتشر می‌شود.
همانطور که استودیو Reef Entertainment اعلام کرد، اوایل سال آینده شما می‌توانید نسخه‌ی بهبود یافته بازی را در جدیدترین کنسول سونی دریافت کنید. این نسخه، تمام به‌روزرسانی‌های نسخه‌ی PC را دارد و حتی شامل حالت جدیدی به نام Infiltrator می‌شود. این حالت، شما را جای یک ترمیناتور که قصد شکست مقاومت را دارد، قرار می‌دهد. علاوه بر این، در اواخر سال یک DLC برای نسخه‌های PS5 و PC که شامل حالت جدید مبارزاتی است نیز منتشر می‌شود. کسانی که بازی را روی PS4 دارند، آپدیت رایگان نسخه‌ی نسل بعدی را دریافت خواهند کرد.
نسخه‌ی بهبود یافته‌ی بازی Terminator: Resistance در تاریخ ۲۶ مارچ ۲۰۲۱ (۶ فروردین ۱۴۰۰) برای کنسول PS5 و PC منتشر می‌شود. درحال حاضر اشاره‌ای به انتشار اثر مذکور روی کنسول‌های نسل بعدی کمپانی مایکروسافت نشده است.

منبع: gamingbolt

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: