شینجی میکامکی

خالق بازی Resident Evil ممکن است یک بازی دیگر را کارگردانی کند

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲۷ آذر ۱۳۹۹ , ۱۷:۵۳

خالق بازی‌های Vanquish و  Resident Evil ، شینجی میکامی در مصاحبه‌ی اخیر خود گفت که هنوز ممکن است کارگردانی یک بازی دیگر را بر عهده گیرد. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

اگر این سوال برای شما پیش آمده که خالق بازی Resident Evil ، شینجی میکامی تا چه اندازه در توسعه‌ی بازی Ghostwire: Tokyo نقش دارد ؟ باید بگوییم که نقش وی بیشتر در تهیه و تولید  این عنوان از طریق استودیوی خود تانگو گیم‌ورکز خلاصه می‌شود و این عنوان پروژه‌ی مشترک کارگردان بازی کنجی کیمورا و مدیر خلاقیت آن ایکومی ناکامورا است که حدود یک سال پیش به دلیل تولد فرزندش از این پروژه کنار رفت. اما آیا جدایی ناکامورا ، میکامی را به سمت کارگردانی بازی دیگر سوق می‌دهد؟

خوب، فعلاً باید این مسئله را در حد یک رویایی خوشبینانه فرض کنیم، از آنجاکه میکامی در مصاحبه جدید خود با نشریه اینترنتی ورایتی اضهار داشت که او عمدتا کارگردانی بازی Ghostwire را به کیمورا و تیمش سپرده است و فقط هر زمان مشکلی در روند ساخت پیش بیاید در عیب‌یابی به تیم توسعه دهنده کمک می‌کند بنابراین می‌توان گفت که میکامی بیشتر نقش یک مربی و آموزگار را در ساخت این عنوان بازی می‌کند، موضوعی که میکامی همیشه اصرار داشته هدف اصلی وی و استودیوی تانگو گیم‌ورکز بوده است.

خالق Resident Evil

میکامی در سال ۲۰۱۴ گفت که عنوان The Evil Within آخرین بازی او در سمت کارگردان است. اما با این اوصاف، هنوز این امکان وجود دارد که میکامی را دوباره در صندلی کارگردانی ببینیم، اگر طرح بعدی با ایده و بینش او کاملاً هم‌ساز باشد. میکامی در این باره گفت:

نظر من این است که اگر من از شروع تا پایان کار، فرصتی برای ساخت یک بازی داشتم که کاملاً با تصور و بینش من یکی باشد، قطعاً آن بازی آخرین پروژه بزرگ من به عنوان کارگردان خواهد بود.

به گزارش سایت ورایتی پروژه بازی The Evil Within در ابتدا با کد اسمی Noah شروع شد که کاملا با نسخه نهایی بازی تفاوت داشته است. میکامی در طول مصاحبه خود اشاره کرد که فرصت ساخت نسخه اصلی Noah می‌تواند همان چیزی باشد که او را به سمت کارگردانی بازگرداند.

بازی Ghostwire: Tokyo قرار در سال ۲۰۲۱ برای رایانه‌های شخصی و کنسول پلی‌استیشن ۵  عرضه شود.

.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: