سریال Servant

شپکه اپل پیش از شروع فصل دوم سریال Servant آن را برای فصل سوم تمدید کرد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲۶ آذر ۱۳۹۹ , ۲۳:۳۸

شپکه اپل سریال ترسناک Servant را برای فصل سوم تمدید کرد. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

دقیقاً یک ماه قبل از بازگشت سریال ترسناک و روانشناختی Servant به شبکه استریم اپل پلاس، ام. نایت شیامالان (The Sixth Sense) با انتشار پستی در حساب توییتر خود فاش کرد که شبکه اپل رسماً Servant را برای فصل سوم تمدید کرده است و تهیه‌ کننده اجرایی سریال را به هدف خود که اتمام این سریال در ۴۰ قسمت است نزدیک‌تر کرده است. وی در این باره گفت:

بسیار خوش‌وقتم که اعلام کنم که شبکه اپل تی‌وی قبل از شروع پخش فصل دوم سریال Servant ، آن را برای فصل سوم تمدید کرد. اپل به عنوان یک شریک خوب همیشه از این مجموعه حمایت کرده است. آرزو داشتم که داستان این سریال را در ۴۰ قسمت نشان دهم. می‌دانم که هیچ تضمینی وجود ندارد، به همین دلیل این یک خبر شگفت انگیز است.

سریال Servant داستان یک زوج فیلادلفیایی را روایت می‌کند که سوگوار مرگ فرزندشان هستند، این تراژدی  شکافی بزرگ را در زندگی مشترکشان ایجاد می‌کند می‌کند و در را برای ورود یک شخصیت مرموز به خانه‌ی آنها باز می کند. داستان فصل دوم این سریال پس از پایان هیجان‌انگیز فصل ۱ ، ماهیتی فوق طبیعی به خود گرفت. با آشکار شدن ماهیت واقعی لیان (نل تایگر فری) ، آینده‌ای تاریک‌ در انتظار شخصیت‌های این سریال است.

بازیگران این مجموعه شامل لورن امبروز (Six Feet Under) ، توبی کبل ( Kong: Skull Island, Fantastic Four, Black Mirror)، نل تایگر فری (Game of Thrones) و روپرت گرینت ( سری فیلم‌های  Harry Potter و Snatch) همه بار دیگر در نقش شخصیت‌های قبلی خود در سریال ظاهر خواهند شد.

سریال Servant

این سریال در ابتدا پخش خود را در نوامبر ۲۰۱۹ آغاز کرد و برای کارگردانی، اتمسفر ترسناک و اجرای خوب بازیگران خود مورد تحسین منتقدان و تماشاگران قرار گرفت.

این مجموعه به تهیه‌کنندگی و نویسندگی نامزد جایزه‌ی بفتا تونی باسگالوپ (To the Ends of the Earth) و ام نایت شیامالان ساخته شده است و کمک اشوین راژان، جیسون بلومانتال، تاد بلک، استیو تیش، تیلور لاتام و پاتریک مارکی به عنوان تهیه کنندگان اجرایی ساخته شده است.

فصل دوم سریال Servant از روز جمعه ۲۶ دی ماه (۱۵ ژانویه) شروع خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: