بازی Back 4 Blood-بک فور بلاد

نسخه آلفا بازی Back 4 Blood در ۱۷ دسامبر دردسترس قرار می‌گیرد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲۵ آذر ۱۳۹۹ , ۱۵:۰۰

بازی Back 4 Blood در جریان رویداد The Game Awards 2020 توسط استودیو مطرح Turtle Rock Studios معرفی شد و قرار است یک عنوان آنلاین چهارنفره را برای بازیکنان رقم زند. با دنیای بازی همراه باشید.

در حالی که طی رویداد اخیر شاهد معرفی این بازی بودیم اما به تازگی جزئیاتی پیرامون نسخه آلفا بسته Back 4 Blood دردسترس قرار گرفت. طبق اعلام استودیو سازنده نسخه کلوز آلفا از ۱۷ تا ۲۱ دسامبر دردسترس بازیکنانی که ثبت کردند، قرار خواهد گرفت.

نسخه آلفا شامل شخصیت‌های Evansburg و Ridden شده در سوی دیگر بازیکنان باید به مبارزه با رایدن‌ها بپردازند. هر یک از شخصیت‌های قابل بازی از سلاح‌ها و قدرت قابل توجهی برخوردار هستند که می‌توانند به مقابله با دشمنان بپردازند.

در نسخه آلفا چهار شخصیت و در نسخه کامل هشت شخصیت قابل انتخاب وجود دارد. سیستم کارتی بازی هم در حین نسخه آلفا وجود دارد و افراد می‌توانند به تجربه گیم پلی قابل توجه بپردازند. بازی Back 4 Blood در اوایل سال آینده برای رایانه شخصی، پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد.

در چند ماه اخیر اطلاعاتی را در مورد جدیدترین ساخته‌ی استودیو Turtle Rock یعنی Back 4 Blood ب‌ دست آوردیم، اما سرانجام از گیم‌پلی این عنوان شوتر اول شخص co-op در مراسم The Game Awards 2020 رونمایی شد.
بازی بک فور بلاد به دلیل فراوانی زامبی‌ها، بلافاصله طرفداران را به یاد مجموعه Left 4 Dead می‌اندازد. این بازی یک بخش داستان مشارکتی دارد که می‌تواند به صورت انفرادی یا با حداکثر سه نفر دیگر تجربه شود. برای کمک به ارائه تنوع بیشتر در گیم‌پلی، یک سیستم کارت وجود دارد که به بازیکنان امکان می‌دهد تا روند جدیدی را ایجاد کنند، درگیری‌های سخت‌تری را به‌وجود آورند و حتی باس‌ها را تغییر دهند.
همچنین، حالت PvP نیز وجود دارد که در آن یک Cleaner با Ridden به مبارزه می‌پردازد. هر طرف سلاح‌ها و توانایی‌های منحصربفرد خود را دارند، بنابراین تجربه‌ی آن جالب به‌نظر می‌رسد. آلفای بازی بک فور بلاد در هفته‌ی آینده منتشر می‌شود، بنابراین به زودی اطلاعات بیشتری از این بازی را کسب خواهیم کرد. شما در زیر می‌توانید تریلر اثر مذکور را تماشا کنید.

بازی Back 4 Blood در تاریخ ۲۲ ژوئن ۲۰۲۱(۱ تیر ۱۴۰۰) برای Xbox Series X / S ، Xbox One ، PC ، PS5 و PS4 عرضه می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: