کاهش پینگ

کاهش پینگ و افزایش Fps در چند گام مطمئن

توسط واحد تبلیغات در ۲۴ آذر ۱۳۹۹ , ۱۹:۰۱

امروزه پینگ بالا و Fps پایین یکی از مهمترین دغدغه های گیمر ها است. چه یک گیمر حرفه ای باشید و چه فقط برای سرگرمی بازی کنید پینگ بالا و Fps پایین می تواند حسابی شما را عصبی کند. با مگنا گیم برای کاهش پینگ همراه باشید.

کاهش پینگ امروزه یکی از معضل های هر گیمر ایرانی است، شاید این سوال در ذهن شما وجود داشته باشد :

پینگ (Ping) چیست؟

پینگ (Ping) از یک تکنولوژی صوتی گرفته شده است که تعدادی ضربان صوت را ارسال کرده و منتظر بازگشت انعکاس یا اکو آن می‌شود. در یک شبکه‌ی کامپیوتری، پینگ ابزاری است که به طور توکار در داخل اکثر سیستم‌عامل‌ها قرار داشته و به طرز مشابهی عمل می‌کند. از دستور (Ping) به همراه آدرس وبسایت یا یک آدرس آی پی استفاده می شود. با استفاده از این دستور، کامپیوتر شما تعدادی بسته‌ی اطلاعاتی را به آدرس مقصد ارسال کرده و منتظر پاسخ میماند.
زمانی که پاسخ را دریافت کند، زمان سپری شده‌ی این رفت و برگشت را به شما نمایش می‌دهد، یا در صورت عدم دریافت پاسخ به شما می‌گوید که پاسخی دریافت نکرده است.

ما در مگنا گیم لیستی از بهترین DNS های رایگان برای کاهش پینگ همراه با آموزش تصویری ست کردن آنها در ویندوز را برای شما فراهم کرده ایم.

برای دانلود فایل DNS ها و دیدن آموزش تصویری روی کاهش پینگ کلیک کنید.

و اما fps چیست؟

بازی ها و فیلم ها از تعداد زیادی عکس به وجود آمده اند که به صورت متوالی نمایش داده می شوند. فریم بر ثانیه (Frame Per Second) نشان دهنده این است که در یک ثانیه چه تعداد تصویر نمایش داده شده است.
اما چرا ما این تصاویر را به صورت روان میبینیم؟ انسان توانایی درک بیشتر از ۱۳ تصویر در یک ثانیه را ندارد و با افزایش تعداد تصاویر ذهن دیگر نمی تواند آنها را از هم متمایز کند، در نتیجه این باعث می شود ما تصاویر را به صورت فیلم ببینیم.

کاهش پینگ

کاهش پینگ

به همین دلیل است که اگر Fps بازی پایین باشد، ما بازی را به سرعت کمتر و کیفیت ضعیف تر و همچنین با پرش مشاهده می کنیم.
مناسب ترین Fps برای انجام یک بازی ۶۰ می باشد البته این موضوع به بازی و سیستمی که شما از آن استفاده میکنید هم بستگی دارد ولی طبیعی است که هرچه میزان fps بالاتر برود شما تجربه بهتری از بازی خواهید داشت. برای درک بهتر گیف زیر را مشاهد کنید:

در انتها شما میتوانید در مگنا گیم با چند تکنیک ساده اما کاربردی به افزایش Fps خود کمک کنید. چناچه مایل به انجام اینکار هستید روی افزایش FPS کلیک کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: