فیلم کمدی Shotgun Wedding

شرکت آمازون توزیع فیلم کمدی Shotgun Wedding را بر عهده می‌گیرد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲۴ آذر ۱۳۹۹ , ۰۱:۵۸

شرکت آمازون در حال مذاکره با استودیوی لاینزگیت برای اکران جهانی فیلم کمدی جنیفر لوپز، Shotgun Wedding است. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

به گزارش سایت ددلاین شرکت آمازون برای به دست آوردن حقوق توزیع فیلم کمدی اکشن Shotgun Wedding در مناطق مهم بین المللی از جمله کشورها‌ی انگلیس، فرانسه ایتالیا، اسپانیا، استرالیا / نیوزیلند، کانادا، بنلوکس و آمریکای لاتین با استودیوی لاینزگیت وارد وارد مذاکرات نهایی شده است. استودیوی لاینزگیت  همچنان وظیفه اکران فیلم جنیفر لوپز و آرمی هامر را در آمریکا بر عهده دارد.

فیلم کمدی Shotgun Wedding

فیلم Shotgun Wedding داستان عروسی یک زوج به نام دارسی (لوپز) و تام (همر) را روایت می‌کند که خانواده‌های دوست داشتنی اما بسیار خوش فکر خود را برای جشن عروسی‌شان به دور هم جمع می کنند اما با نزدیک شدن به زمان ازدواجشان دچار تردید می‌شوند، البته این تنها موضوعی نیست که این جشن عروسی را تهدید می‌کند، و تهدید اصلی زمانی شروع می‌شود که همگی مهمانان به ناگهان به گروگان گرفته می‌شوند زندگی و همه در معرض خطر قرار می گیرد. در اینجاست که جمله‌ی ” تا زمانی که مرگ ما را از هم جدا سازد” معنای کاملاً جدیدی پیدا می‌کند زیرا که دارسی و تام باید برای نجات عزیزانشان راهی پیدا کنند. البته اگر ابتدا یکی از آنها دیگری را نکشند.

این فیلم به کارگردانی جیسون مور (Pitch Perfect ) و بر اساس فیلمنامه مشترکی از مارک هامر (Two Night Stand ) لیز میریوذر ( Single Parents, Bless This Mess) ساخته خواهد شد. استودیو سازنده امیدوار است بتواند تولید این فیلم را از اوایل سال آینده شروع کند.

این فیلم توسط استودیوی لوپز نیوریکان پروداکشنز، الین گلداسمیت توماس و بنی مدینا و با کمک مدیر اجرایی الکس یانگ ، کورتنی باکستر و رایان رینولدز تهیه و تولید خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: