بازی آنلاین و رایگان Lord of The Rings

بازی MMO و رایگان Lord of The Rings در سال ۲۰۲۲ توسط شرکت آمازون منتشر خواهد شد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲۳ آذر ۱۳۹۹ , ۱۶:۴۵

بازی MMO و رایگان Lord of The Rings (ارباب حلقه‌ها) در سال ۲۰۲۲ توسط شرکت آمازون و  استودیوی اتلون منتشر خواهد شد. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

بازی آنلاین و رایگان Lord of The Rings توسط استودیوی اتلان گیمز و شرکت آمازون در حال ساخت است و توسط خود شرکت آمازون در خارج از چین منتشر خواهد شد، به نظر می رسد این بازی تا سال ۲۰۲۲ عرضه شود. اتلان گیمز یکی از شرکت‌های زیرمجموعه‌ی لیو است، که اخیراً توسط شرکت تنسنت خریداری شده است. افشای اسناد این خرید که به عنوان بخشی از این پرونده ثبت شده اند نشان می دهد که این بازی به همراه چند عنوان دیگر از لیو در سه ماه چهارم سال ۲۰۲۱ – سه ماه اول سال ۲۰۲۳ عرضه شوند.

به طور خلاصه، طرفدارن ارباب حلقه‌ها و جی. آر. آر. تالکین می‌توانند انتظار یک MMO جدید Lord of The Rings را در سال ۲۰۲۲ روی رایانه‌های شخصی داشته باشند. ظاهراً داستان این بازی مدتها قبل از سه‌گانه‌ی اصلی شروع می‌شود. و شاید همانطور که سایت PC Gamer خاطرنشان کرده، یکی از این شخصیت‌ها، پادشاه جادوگر آنگمار باشد.

بازی آنلاین و رایگان Lord of The Rings

این بازی از سال ۲۰۱۸ در حال ساخت است، و شرکت آمازون به عنوان یک شریک بدون نام با استودیوی اتلون در توسعه این بازی همکاری داشته است، این پروژه در سال ۲۰۱۹ معرفی شد.ما هنوز نمی دانیم که کیفیت بازی چگونه خواهد بود، زیرا هیچ یک از شرکت ها سابقه‌ی خوب و درخشانی در زمینه توسعه بازی ندارند. در همین حال بازی فعلی The Lord of the Rings Online  نیز پیش از شروع مجموعه تلویزیونی ارباب حلقه‌ها از شبکه استریم آمازون، از نظر گرافیکی و ویژگی‌های بصری ارتقاء خواهد یافت.

 

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “بازی MMO و رایگان Lord of The Rings در سال ۲۰۲۲ توسط شرکت آمازون منتشر خواهد شد”

  1. amin73 گفت:

    کاش به جاش ادامه middle Earth shadow of war رو میساختن :'( :46:

    ۰ ۰