بازی Evil West

تماشا کنید: بازی Evil West سال میلادی آینده روانه بازار می‌شود [The Game Awards 2020]

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲۱ آذر ۱۳۹۹ , ۱۸:۲۲

شب گذشته و در جریان برگزاری رویداد The Game Awards 2020، استودیو Flying Hog از تازه‌ترین پروژه خود، بازی Evil West رونمایی کرد. این عنوان سال میلادی آینده برای پلتفرم‌های نسل هشتم و نهم سونی و مایکروسافت و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

شاید در نگاه اول مراسم The Game Awards درباره تقدیر از بازی‌های و سازندگان موفق در سال میلادی جاری به نظر برسد اما، همیشه انتشار و معرفی تریلر بازی‌های جریان اصلی و AAA به همراه بازی‌های استودیوهای کوچک و مستقل و حتی روایت داستان‌های ماندگار دنیای ویدیو گیم، بخشی از فلسفه وجودی این رویداد را شکل داده‌اند. بازی جدید استودیو مستقل «Flying Hog»، بازی Evil West در شب گذشته و طی این مراسم رونمایی شد. کمپانی Focus Home وظیفه نشر این عنوان را بر عهده دارد.

در جریان تریلر بازی ما با یک هفت کش آشنا می‌شویم که در یکی از شهرهای غرب وحسی قدم می‌زند و به قتل عام شیاطین و موجودات اهریمنی می‌پردازد. هرچند تریلر منتشر شده به صورت CGI ضبط شده و اطلاعات چندانی درباره گیم‌پلی بازی را در اختیار ما نمی‌گذارد، اما بنابر صفحه فروش بازی در پلتفرم استیم، این هفت کش، کارکشته‌ترین مامور سازمان شکار خون‌آشام‌ها است. ظاهرا بخش داستانی بازی به صورت دو نفره و با همکاری یکی از دوستان نیز قابل تجربه است.

در پایان شما را به تماشای تریلر معرفی Evil West دعوت می‌کنیم:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: