استودیو-سازنده-The-Surge-2

کمپانی Focus Home Interactive دو رونمایی بزرگ در مراسم TGA 2020 خواهد داشت

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲۰ آذر ۱۳۹۹ , ۱۶:۰۶

کمپانی Focus Home Interactive که ناشر بسیاری از عناوین بوده است، اعلام کرد که دو رونمایی بزرگ در مراسم TGA 2020 خواهد داشت، با دنیای بازی همراه باشید.

بامداد جمعه نمایش The Game Awards 2020 برگزار می‌شود، نمایشی که مطمئناً چیزهای جالب زیادی را شامل خواهد شد، از جمله بازی‌هایی که هم در پیش‌نمایش و هم در نمایش اصلی رونمایی می‌شوند. این نمایش همیشه شامل ترکیبی از عناوین بزرگ و سنگین AAA، عناوین میان رده و مستقل بوده است. در حال حاضر، بسیاری از نکات مهم برای نمایش وجود ندارد، فقط برخی شایعات و گمانه زنی‌ها وجود دارد.
استودیو Focus Home Interactive از طریق توییتر اعلام کرد که علاوه بر جزئیات جدیدی از بازی Hood: Outlaws، دو رونمایی بزرگ نیز در این مراسم خواهد داشت. هیچ اطلاعات دیگری در اینجا وجود ندارد، بنابراین تا زمان رونمایی رسمی باید منتظر بمانیم. این استودیو تاکنون با استودیوهای زیادی از قبیل Dontnod و Deck13 همکاری داشته است.
مراسم The Game Awards 2020 بامداد جمعه راس ساعت ۳ شروع شده و تا ۷:۳۰ به طول خواهد انجامید. این طولانی‌ترین زمان در تاریخ مراسم مذکور است.

در یک بیانیه مطبوعاتی، Focus Home Interactive اعلام کرد که استودیو سازنده The Surge ۲ را تحت مالکیت خود قرار داده است. با دنیای بازی همراه باشید.

کمپانی Focus Home Interactive اعلام کرده است که استودیو آلمانی Deck13 Interactive، توسع‌دهنده عناوینی چون The Surge و The Surge 2 را تحت مالکیت خود گرفته است. Focus Home Interactive ناشر هر دو بازی اشاره شده نیز بوده است. در بیانیه مطبوعاتی این استودیو گفته شده است که آنها ۱۰۰ درصد از سهام Deck13 را بدست آورده‌اند که طبیعتاً مالکیت کامل آن استودیو را از آن Focus Home خواهد نمود. این مالکیت کامل شامل تمام IP‌های Deck13 و تمام عناوین در دست توسعه این استودیو نیز می‌شود. در این بیانیه آمده است که دست‌یابی به سهام کامل Deck13 نزدیک به ۷.۱ میلیون یورو برای Focus Home Interactive هزینه داشته است.

یورگن گلدنر (Jürgen Goeldner) رئیس هیات مدیره Focus Home Interactive گفته است که «بسیار خوشحالیم که از ورود تیم Deck13 به کمپانی خود استقبال می‌کنیم. مشتاقانه با آنها همکاری کرده تا به اهداف جاه‌طلبانه خود برسیم. این تملک یک نقطه عطف مهم در مسیر رشد ما است و ما را قدرتمند‌تر می‌کند.»

ژان کلوز (Jan Klose) مدیر و بنیان‌گذار Deck13 چنین گفت است که «خوشحالیم که Deck13 حالا قسمتی از Focus Home Interactive است. کمپانی‌های ما از سال ۲۰۱۱ با یکدیگر همکاری موفقی داشتند و حاصل این همکاری عناوین خوبی مانند The Surge بوده است. ما مشتاقانه منتظر هستیم تا از پتانسیل‌های Focus Home Interactive استفاده کنیم و بازی‌های موفق‌تری را توسعه دهیم.»

آخرین بازی Deck13 به عنوان یک استودیو مستقل، The Surge 2 بوده است که توسط Focus Home برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس One و رایانه‌های شخصی در سپتامبر سال گذشته منتشر شده است. شما می توانید نقد و بررسی این بازی را در دنیای بازی بخوانید. چند ماه قبل از عرضه The Surge 2 نیز اخباری وجود داشت که Deck13 و Focus Home Interactive ر حال کار روی یک IP کاملا جدید هستند.

نظرات خود را در مورد استودیو سازنده The Surge ۲ با دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: