فیلم Spider-Man 3

توبی مگوایر، اندرو گارفیلد و کریستن دانست در فیلم Spider-Man 3 حضور خواهند داشت

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲۰ آذر ۱۳۹۹ , ۰۱:۰۰

بازیگران سابق شخصیت مرد عنکبوتی و شخصیت مری جین در فیلم  Spider-Man 3 حضور خواهند یافت. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

پس از تایید حضور آلفرد مولینا برای ایفای نقش دکتر اختاپوس در دنباله‌ی جدید لایو-اکشن مرد عنکبوتی ، حال نوبت به توبی مگوایر و اندرو گارفیلد رسیده که بار دیگر لباس مرد عنکبوتی را را به تن کنند و در کنار تام هالند قرار گیرند.

در حالی که انتخاب گارفیلد به عنوان یکی از بازیگران فیلم دیگر دارد نهایی می‌شود، حضور او در این دنباله  فرصت دیگر به وی می‌دهد تا پس از فیلم The Amazing Spider Man 2 بار دیگر در برابر جیمی فاکس (الکترو) ظاهر شود، در همین حال گفته می شود که مگوایر هنوز در حال مذاکره برای حضور دوباره در درخشان‌ترین نقش خود است، اما در این پروژه سینمایی او تنها نخواهد بود از آنجا که حضور هم‌بازی قدیمی او کریستن دانست نیز در نقش مری جین واتسون تعیید شده است، با اینحال حضور بازیگر مقابل و هم‌بازی گارفیلد اما استون در این فیلم هنوز مشخص نیست.

تام هالند نیز بار دیگر در سومین فیلم Spider-Man که هنوز عنوان آن مشخص نشده در نقش مرد عنکبوتی در کنار بندیکت کامبربچ (Doctor Strange) ظاهر خواهد شد، و در مقابل جیمی فاکس قرار خواهد گرفت . در سومین قسمت از سری فیلم‌های مرد عنکبوتی MCU نیز زندایا (Euphoria, و Dune ) در نقش ام‌جی و جیکوب باتالون در نقش ند بازی خواهند کرد.

فیلم Spider-Man 3

در حالی که بیشتر بازیگران سری اصلی قرار است برای بازی در قسمت سوم باز‌گردند، انتخاب جیمی فاکس و برگشت جی‌.کی.‌ سیمونز در نقش جی. جوناه جیمسون از سه گانه‌ی سم رایمی فاکس مرزهای بین سه فرنچایز سینمایی سونی و مارول را بیشتر محو می‌‌کند این در حالی است که انتظار می‌رود یک کراس‌اوور بین این فیلم و شخصیت Venom نیز رخ دهد.

سومین قسمت فیلم Spider-Man قرار بود در ۱۶ جولای ۲۰۲۱ به روی پرده سینما برود اما تاریخ اکران آن در ابتدا به ۵ نوامبر و در آخر به ۱۷ دسامبر سال ۲۰۲۱ موکول شد.

سونی اکران فیلم Spider-Man 3 را تا پاییز ۲۰۲۱ عقب انداخت

گسترش شیوع ویروس کرونا باعث شد تا شرکت سونی پیکچرز و استودیو مارل اکران فیلم Spider-Man 3 را تا پاییز سال ۲۰۲۱ میلادی عقب بیاندازند. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون، همراه دنیای بازی باشید.

گسترش ویروس کرونا طی ماه‌های اخیر باعث شد تا استودیو مارول (Marvel Studios) تاریخ اکران بخش اعظمی از فیلم‌های فاز چهارم از دنیای سینمایی مارول را به زمان دیگری موکول کند. با این حال، سومین فیلم مرد عنکبوتی (Spider-Man) در MCU همچنان تاریخ اکران قبلی خود را حفظ کرده و قرار بود در تاریخ ۲۴ تیر‌ماه ۱۴۰۰ (۱۵ جولای ۲۰۲۱) روی پرده سینما‌ها برود. امروز اما در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون از تاخیر در اکران فیلم Spider-Man 3 مطلع شدیم. شرکت سونی پیکچرز و استودیو مارول به تازگی اکران این اثر را تقریبا چهارماه عقب انداخته و به تاریخ ۱۴ آبان‌ماه ۱۴۰۰ (۵ نوامبر ۲۰۲۱ میلادی) منتقل کرده است؛ تاریخی که برای فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness در نظر گرفته شده بود.

تام هالند در نقش مرد عنکبوتی و زندایا در نقش MJ، هر دو در فیلم سوم مرد عنکبوتی حضور خواهند یافت. انتظار می‌رود که ماریسا تومی و جیکوب باتالون هم در نقش‌های قبلی خود در این فیلم به ایفای نقش بپردازند. در حال حاضر مشخص نیست که کدام یک از شرور‌های کامیک بوک‌های مرد عنکبوتی در دنباله جدید حضور پیدا خواهند کرد و پایان‌بندی فیلم «مردعنکبوتی: دور از خانه» (Spider-Man: Far From Home) هم جزییات زیادی در اختیار نمی‌گذارد. جان واتس برای کارگردانی فیلم Spider-Man 3 انتخاب شده است و کوین فایگی و امی پاسکال هم تهیه کنندگان اجرایی این اثر هستند.

از زمان ثبت قراردادی جدید میان شرکت‌های مارول و سونی در پاییز گذشته، انتظارات برای قسمت سوم از فیلم Spider-Man با هنرنمایی تام هالند، سر به فلک کشیده است؛ چرا که این فیلم به احتمال بسیار آخرین حضور مرد عنکبوتی در دنیای سینمایی مارول خواهد بود. البته این قرارداد در نهایت ممکن است دوباره تمدید شود. از طرفی دیگر، سونی همچنان اشاره‌های به احتمال جضور نسخه تام هالند از مرد عنکبوتی در فیلم‌های Venom: Let There Be Carnage و Morbius کرده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: