میشل فایفر

میشل فایفر در بهار سال ۲۰۲۱ به فیلم ۳ Ant-Man بازمی‌گردد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۹ آذر ۱۳۹۹ , ۱۵:۰۷

برنده گولدن گلوب، میشل فایفر (Scarface) قرار است در بهار سال ۲۰۲۱ در فیلم ۳ Ant-Man حضور پیدا کند. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

در فیلم Ant-Man and the Wasp، میشل فایفر در نقش جانت ون داین، ، اولین Wasp بازی می‌کند که از قلمرو کوانتوم نجات یافته است. و طبق گفته‌ی خود فایفر، برای فیلم‌برداری به فیلم Ant-Man 3 برمی‌گردد.

فایفر این خبر را هنگام حضور در پادکست First Ladies با میزبانی لورا براون تأیید کرد. با این حال، او حاضر نشد جزئیات دقیق‌تری را در مورد این دنباله  به اشتراک بگذارد، یا اینکه آیا جانت قرار است به قلمرو کوانتوم بازگردد یا خیر. فایفر همچنین گفت که فیلمبرداری در بهار سال ۲۰۲۱ آغاز خواهد شد. شخصیت وی اولین بار در فیلم Ant-Man and the Wasp ظاهر شد و حضوری افتخاری نیز در فیلم Avengers: Endgame داشت.

میشل فایفر

پول راد و اوانجلین لیلی به ترتیب در نقش‌های اسکات لنگ (Ant-Man) و هوپ ون داین (Wasp) ظاهر خواهند شد. علاوه بر این، مایکل داگلاس نیز احتمالاً به این فیلم باز خواهد گشت. امکان بازگشت مایکل پنیا، تی.آی هریس و دیوید دستمالچیان نیز وجود دارد اما حضور آن‌ها هنوز تأیید نشده‌ است.

گفتنی است که جالب‌ترین خبر در مورد ۳ Ant-Man در اوایل سال منتشر شد، زمانی که گزارش شد جاناتان میجرز برای بازی در نقش کانگ فاتح انتخاب شده است. کانگ یکی از شخصیت شرور معمول در Ant-Man نیست، و در بیشتر کتاب‌های کمیک به عنوان دشمن Avengers ظاهر شده است که حضور او را به عنوان شخصیت شرور بعدی در دنیای سینمایی مارول قوت می‌بخشد. کانگ شخصیتی است که از آینده می‌آید، و در کتاب‌های کمیک خود بارها تلاش کرده تا زمان حال را فتح کند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: