سریال Crown The

شبکه نتفلیکس عنوان داستانی را به سریال The Crown اضافه نمی‌کند

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۷ آذر ۱۳۹۹ , ۱۷:۰۲

شبکه  نتفلیکس عنوان داستانی را به سریال محبوب خود The Crown اضافه نخواهد کرد این عنوان می‌تواند نشان ‌دهد که این سریال برداشتی داستانی و خیالی از وقایع تاریخی است. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

سریال Crown The

هفته گذشته، الیور داودن، وزیر فرهنگ انگلستان، از شبکه نتفلیکس درخواست کرد که به هواداران Crown به به روشنی هشدار دهد که این سریال با اینکه بر اساس زندگی خانواده سلطنتی انگلیس ساخته شده، یک برداشت داستانی است، مخصوصاً اکنون که این سریال در چهارمین فصل خود، سالهای اول ازدواج شاهزاده دایانا، شاهدخت ولز را با شاهزاده چارلز روایت می‌کند و باعث شود برخی طرفداران گمان کنند این سریال کاملاً واقعی است. اما بگفته‌ی شبکه نتفلیکس نیاز به چنین عنوانی نیست.

سخنگوی شبکه نتفلیکس در این باره گفت:

 ما همیشه سریال The Crown را به عنوان یک سریال درام معرفی کرده‌ایم و اطمینان داریم مشتراکان ما کاملاً اطلاع دارند که این سریال یک اثر داستانی است که بر اساس وقایع تاریخی ساخته شده است. در نتیجه، ما هیچ برنامه‌ و نیازی به اضافه کردن عنوان داستانی نداریم.

هفته گذشته، داودن به روزنامه دیلی میل گفت که نگران است که بدون هیچ گونه بیانیه، بینندگانی که در دوره‌ی زمانی که سریال The Crown در آن رخ می‌دهد زندگی نکرده‌اند، این مجموعه را به عنوان یک سند تاریخی در نظر بگیرند. وی در این باره گفت:

این سریال مانند سایر سریال‌های تلویزیونی، یک اثر داستانی زیبا است، بنابراین، شبکه نتفلیکس باید از ابتدا کاملاً این موضوع را روشن کند. بدون این بیانیه ، من نگرانم، نسلی از بینندگان که وقایع این دوری زمانی را تجربه نکرده‌اند، داستان را به جای واقعیت اشتباه بگیرند.

به گزارش سایت ورایتی، داودن همچنین نامه‌ای خصوصی را به شبکه نتفلیکس در خصوص این موضوع نوشته است و این شبکه نیز به طور خصوصی به نامه‌ی وی پاسخ داده است.

از زمان اکران سریال در ماه نوامبر، فصل چهارم The Crown نه تنها مورد استقبال مردم قرار گرفته است، بلکه با استقبال خوب تماشاگران و منتقدان این سریال روبرو شده است و هم‌اکنون این سریال توانسته امتیاز ۹۷% را از منتقدان و ۸۲% را از تماشاگران در سایت Rotten Tomatoes به دست آورد. با این حال، نگرانی در مورد چگونگی به تصویر کشیدن این بخش از زندگی شاهزاده چارلز که سریال در این فصل رفتار بسیار بد او با شاهزاده دایانا و رابطه‌ای نامشروع وی را با کامیلا پارکر بولز نشان می‌دهد، افزایش یافته است.

سریال Crown The

از زمان پخش این قسمت،حساب رسمی توئیتر شاهزاده چارلز و کامیلا، دوشس کورنوال با موجی از نظرات منفی روبه‌رو شده که باعث غیرفعال شدن بخش نظرات شد.

چهار فصل اول سریال Crown اکنون روی شبکه نتفلیکس قابل استریم هستند. فصل پنجم و ششم این مجموعه قبلاً با حضور الیزابت دبیکی (Guardians of the Galaxy Vol. 2 و Tenet) در نقش پرنسس دیانا تمدید شده است.

در فصل پنجم نیز ایملدا استنتون (Harry Potter and the Order of the Phoenix) نقش ملکه الیزابت دوم را ایفا خواهد کرد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: