the initiative

شایعه: استودیو The Initiative درحال توسعه یک عنوان سوم‌شخص و در سبک مخفی کاری است

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۷ آذر ۱۳۹۹ , ۲۱:۱۸

طبق شایعات منتشر شده، بازی جدید استودیو The Initiative یک عنوان سوم شخص و در سبک مخفی کاری است. با دنیای بازی همراه باشید.

مایکروسافت چند سال پیش جدیدترین استودیوی فرست‌پارتی خود را به نام The Initiative تاسیس کرد. اگرچه می‌دانیم آن‌ها در حال کار روی یک پروژه AAA هستند، اما ماهیت آن در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. گزارش‌های اخیر آن را به عنوان یک بازی در جهان Perfect Dark قلمداد کرده‌اند و اکنون، احتمالاً جزئیات جدیدی درباره این پروژه منتشر شده است.
اخیراً در خلال پادکست Xbox Two ، شخصیت برجسته Rand al’Thor و Jez Corden از Windows Central درباره این بازی صحبت کردند و جزئیات بسیار جالبی را ارائه دادند. همانطور که در شایعات قبلی ذکر شد، اولین بازی The Initiative یک عنوانی است که در دنیای Perfect Dark تنظیم شده اما لزوما یک بازی Perfect Dark نیست و ظاهرا یک بازی مخفی کاری سوم شخص است.
با این حال، به‌نظر نمی‌رسد که این عنوان، تجربه‌ای به سبک سینمایی Naughty Dog باشد که بسیاری تصور می‌کنند (برخلاف آن‌چه استخدام شده‌های The Iniative ممکن است شما را به این باور برساند). آنها گفتند که آثار این استودیو بیشتر به سبک بازی‌سازی استودیو Remedy Entertainment شباهت دارد. نکته جالب اینجاست که بازی جدید این استودیو قرار است به صورت فصل به فصل منتشر شود، چیزی شبیه به بازی Final Fantasy 7 Remake.
همچنین ادعا شده است که به زودی اطلاعات بیشتری در مورد این بازی خواهیم شنید، شاید حتی در مراسم The Game Awards.

اگر سایت دنیای بازی را دنبال کرده باشید،می‌دانید که استودیو The Initiative تا کنون چندین عضو سابق و با تجربه را از استودیوهای بزرگ صنعت ویدیو گیم به خدمت گرفته است.برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

درحالی که در مورد تعداد استودیوهایی که مایکروسافت طی سالهای گذشته خریداری کرده است،به دفعات متعدد گفته و نوشته‌ایم، خیلی راحت این نکته را فراموش کردیم که آنها واقعاً استودیو The Initiative را تأسیس کرده‌اند.این استودیو در چند سال اخیر سخت کار کرده و استعدادهای چشم‌گیری را به خدمت گرفته است.اکنون نیز نام بزرگ دیگری به این تیم پیوسته است.
همانطور که توسط کاربر توییتر Klobrille مشاهده شده است،صفحه LinkIn برای لی دیویس به روز شده تا نشان دهد او به این شرکت پیوسته است.اگر با این نام آشنایی ندارید،مطمئناً با کار او آشنا هستید.اقای لی دیویس رئیس اسبق انیمیشن سازی Naughty Dog بود و روی چندین عنوان تحسین شده آنها مانند Uncharted،Uncharted 4 و هردو نسخه The Last Of Us کار کرده است.
در حال حاضر مشخص نیست که استودیو The Initiative در حال کار بر روی چه چیزی است،گرچه شایعات فعلی آن را به عنوان یک بازی در رابطه با Rare’s Perfect Dark نشان می‌دهد. هرچه باشد،مایکروسافت استعدادهای درخشانی را برای خود جمع‌آوری کرده است.

منبع:gamingbolt

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: