نیل دراکمن

نیل دراکمن حتی در سمت جدید نیز به توسعه و کارگردانی بازی‌های جدید خواهد پرداخت

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۷ آذر ۱۳۹۹ , ۱۷:۰۰

آقای نیل دراکمن کارگردان نامدار استودیو ناتی داگ در تازه‌ترین توئیت خود اعلام کرد قصد ندارد به دلیل پذیرفتن مسئولیت جدید از کارگردانی و توسعه بازی فاصله بگیرد و در کنار این کار به “هدایت و تربیت نسل جدید توسعه دهندگان” نیز خواهد پرداخت. با دنیای بازی همراه باشید.

مدتی قبل استودیو ناتی داگ اعلام کرد آقای نیل دراکمن به مدت سال سمت معاون اجرایی را در این استودیو عهده دار بود، به سمت مدیرعاملی تریف درجه پیدا کرده‌است. وی در کنار آقای ایوان ولز عهده دار این مقام خواهد بود. با توجه به اینکه سمت جدید وی بیشتر حول وظایف مدیریتی و رهبری تیم می‌چرخد، بسیاری از طرفداران نگران بودند وی از نویسندگی و کارگردانی بازی‌ها فصله بگیرد.

آقای دراکمن در تازه‌ترین توئیت خود در مورد همین پرسش، توضیحاتی ارائه کرده‌است. به گفته وی، حتی در سمت جدید نیز از نویسندگی و توسعه بازی‌های جدید فاصله نخواهد گرفت و همچنان به خلق عناوین جدید خواهد پرداخت. ضمنا “هدایت و تربیت نسل جدید توسعه دهندگان” نیز وظیف جدید وی خواهد بود.

نیل دراکمن کارگردان بازی The Last of Us Part 2 مدیرعامل ناتی داگ شد

نیل  دراکمن به عنوان کارگردان بازی The Last of Us Part 2 شناخته شده که در کارنامه خود آثار بزرگی دارد. به تازگی ایوان ولز مدیرعامل ناتی داگ در پست بلاگ این استودیو اعلام کرده که اکنون نیل دراکمن نیز هم سمتی او بوده و مدیرعامل این استودیو شد.

دراکمن در سه سال گذشته معاون مدیرعامل ناتی داگ بود و حال ارتقا سمت پیدا کرده است. او هفده سال بوده که در ناتی داگ فعالیت دارد و توانسته عملکرد بزرگی از خود نشان دهد.  مدیر عملیات آلیسون موری و مدیر برنامه نویسی کریستین گیرلینگ به عنوان معاون مدیرعامل ناتی داگ معرفی شدند.

به هر حال باید منتظر ماند تا با این تغییر سمتی، شاهد خلق آی پی جدید و ساخت The Last of Us Part 3 باشیم.

طبق آخرین اخبار بازی، بالاخره بعد از اینکه بازی The Last of Us Part 2 سال‌ها در دست توسعه قرار داشت، اواخر ماه گذشته منتشر شد و حال ناتی داگ، قبل از شروع پروژه جدید خود، قصد دارد استراحتی داشته باشد. بدیهی است که استودیو بعد از گذراندن دوره استراحت خود، روی عنوانی برای پلی‌استیشن ۵ کار خواهد کرد. درحقیقت، به‌نظر می‌رسد که این استودیو مراحل اولیه توسعه آثار خود برای کنسول نسل بعدی را شروع کرده است.

ناتی داگ اخیرا لیست مشاغل جدیدی را منتشر کرده است که گیمز رادار از آن‌ها پرده برداری کرده است و این وب‌سایت پیش بینی می‌کند که استودیو هم اکنون در مراحل اولیه توسعه بازی جدید خودشان برای نسل بعد قرار دارند. تبلیغی که استودیو برای این لیست منتشر کرده است، به موقعیت شغلی برنامه نویسی ابزار برای کار روی بخش تجزیه و تحلیل گرافیکی نسل بعدی این استودیو اشاره دارد.

تبلیغ دیگری برای موقعیت شغلی «طراح مرحله/محیط» نیز منتشر شده است که به‌طور خاص مربوط به یک بازی تک نفره خواهد بود. این موضوع احتمال اینکه این پروژه مربوط به بخش چندنفره بازی The Last of Us باشد را رد می‌کند؛ هر چند شایان ذکر است که ناتی داگ دارای چندین تیم کاری است که به‌طور همزمان روی چندین بازی کار می‌کنند.

در همین حال، موقعیت شغلی «انیماتور گیم‌پلی» نیز صراحتا این نکته را ذکر می‌کند که ناتی داگ نگاه ویژه‌ای برای کار روی پروژه‌های آینده خود دارد. در این آگهی آمده است:

ما به‌دنبال انیماتورهای با استعدادی هستیم که به ما در خلق گیم‌پلی متقاعد کننده برای پروژه(های) آینده‌مان کمک کنند. این افراد می‌توانند به شکل دهی سیستم نبرد تن به تن و فراهم ساختن نمونه اولیه دشمنان متنوع و پشتیبانی از تیم بازیگران بازی کمک کنند.

نیل دراکمن کارگردان خلاق بازی The Last of Us Part 2 و معاون رئیس استودیو ناتی داگ اخیرا اظهار داشته است که بازی بعدی ناتی داگ ممکن است مربوط به IP جدید یا بازی The Last of Us Part 3 باشد. اگرچه او قبلا هم گفته بود که در حال حاضر هیچ ایده‌ای برای ادامه‌ی داستان بازی ندارد.

هر کدام از سناریوها به دلایل مختلف هیجان انگیز خواهد بود. هرکدام از بازیکنانی که پایان بازی The Last of Us Part 2 را تجربه کرده‌اند، می‌توانند در مورد نحوه‌ی ادامه‌ی داستان بازی اظهار نظر داشته باشند. اگر هم بازی جدید این استودیو، مربوط به یک IP جدید باشد، می‌توان ایده‌های هیجان انگیزی در مورد آن مطرح کرد. نظرات خود را در مورد بازی جدید تک نفره ناتی داگ با ما درمیان گذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: