بازی بعدی Dragon Age در The Game Awards نمایش خواهد داشت

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۶ آذر ۱۳۹۹ , ۱۸:۰۰

طرفداران سری بازی‌های Dragon Age سخت در انتظار نمایشی از عنوان بعدی این سری هستند و تاکنون الکترونیک آرتز هیچ نمایش گیم پلی یا خود بازی نداشته اما به نظر می‌رسد تماشا نمایش نزدیک است. با دنیای بازی همراه باشید.

دو سال قبل در جریان رویداد The Game Awards شاهد معرفی نسخه جدید بازی Dragon Age بودیم و آخرین عنوان این سری نیز با نام Dragon Age Inquisition در سال ۲۰۱۴ منتشر شود. بنابراین وقت آن رسیده تا پس از چند سال شاهد انتشار اطلاعات بیشتر پیرامون نسخه بعدی باشیم.

Geoff Keighley مجری و تهیه کننده The Game Awards، در صفحه رسمی توییتر خود خبر از نمایش نسخه بعدی بازی Dragon Age داده و موجی از خوشحالی طرفداران را رقم زد. اطلاعات بیشتری در کار نیست و باید منتظر ماند.

انتظار داریم در رویداد The Game Awards شرکت EA با همکاری جف کیلی اطلاعات کافی از این عنوان آینده در اختیار بگذارد، عنوانی که تاکنون اطلاعات دقیقی از آن منتشر نشد و شرکت EA هم سکوت اختیار کرده است. گویی تیم توسعه سخت روی ساخت آن مشغول کار هستند.

رویداد مورد اشاره در روز دهم دسامبر یا همان بیستم آذر برگزار خواهد شد و طرفداران می‎توانند به تماشا آنلاین آن بپردازند. تا شاهد نمایشی از بازی‌های آینده همچون Dragon Age باشند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: