فیلم The Goonies

بازیگران فیلم The Goonies طی یک مراسم خیریه دوباره گردهم آمدند

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۶ آذر ۱۳۹۹ , ۲۰:۰۱

بازیگران فیلم فیلم The Goonies برای اجرای متن فیلمنامه‌ی این فیلم در طی یک مراسم خیریه جهت کمک به کودکان گرسنه بار دیگر دور هم جمع شدند. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

پس از دورهمی بازیگران در شو اینترنتی جاش گد به نام Reunited Apart، در ماه آپریل، بازیگران فیلم ماجراجویی و پرطرفدار The Goonies در یک رویداد ویژه برای مرور صحنه‌ها و خواندن فیلمنامه‌ی این اثر بار دیگر گرد هم‌آمدند تا وجهی را برای کمک به کودکان گرسنه در مراسم خیریه‌ی No Kid Hungry که سازمانی برای کمک به کودکان و خانواده‌های بی‌بضاعت در طول همه‌گیری کرونا است، جمع‌آوری کنند.

در این رویداد ویژه که شنبه ۵ دسامبر برگزار شد جاش برولین، کوری فلدمن، شان آستین، کری گرین، مارتا پلیمپتن، جاناتان کی هوی کوان، جف کوهن، جو پانتولیانو و رابرت داوی و همچنین مهمانان ویژه زاک براف، کری الوز، دونالد فیون و جاش گد (به عنوان میزبان) حضور یافتند.

استریم زنده این رویداد با خواندن فیلمنامه‌ی فیلم ریچارد دانر، به قلم کریس کلمبوس و بر اساس داستانی از استیون اسپیلبرگ با روایت کری الوز آغاز شد. بازیگران فیلم داستان جستجوی گنج دفن‌ شده‌ی دزدان دریایی توسط شخصیت‌های فیلم که چند بچه هستند را بار دیگر زنده کردند. فیلم The Goonies در حال حاضر بطور انحصاری از سرویس پیکاک پخش می‌شود.

در طی این رویداد وجه کمکی مورد نیاز با هدف اولیه ۱۰۰۰۰۰ دلار برای کمک به خیریه به سرعت جمع‌آوری شد.

این دورهمی دومین دیدار مهم بازیگران Goonies در سال جاری است. برولین، آستین، پلیمپتون، فلدمن، گرین، کوآن، کوهن، داوی، پانتولیانو، دانر، کلمبوس، اسپیلبرگ و خواننده‌ی معروف سیندی لوپر پیش از این در شو جاش گد حضور یافته بودند، این رویداد از زمان شروع خود تا کنون ۳ میلیون بار بر روی کانال یوتیوب دیده شده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: