شکایت اکتیویژن از نتفلیکس برای استخدام غیرقانونی از مدیر ارشد مالی

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۶ آذر ۱۳۹۹ , ۱۸:۳۰

شرکت اکتیویژن بلیزارد به تازگی اعلام کرد که برعلیه شرکت نتفلیکس به دلیل استخدام غیرقانونی مدیرارشد مالی آنها در سال ۲۰۱۸، شکایتی تنظیم کرده است. با دنیای بازی همراه باشید.

بی شک شرکت اکتیویژن را بیشتر برای انتشار سری بازی‌های Call Of Duty می‌شناسند. به گفته این شرکت بزرگ فعال صنعت گیم، در دسامبر ۲۰۱۸، آقای Spencer Neumann از سمت خود به عنوان مدیر ارشد مالی استعفاد داده و چند روز بعد حکم مدیریتی در شرکت نتفلیکس کسب می‌کند.

وی تا آوریل ۲۰۲۰ با اکتیویژن قرارداد سه ساله داشت و گویی با زیرپا گذاشتن این قرارداد به استخدام نتفلیکس درآمد. البته این شرکت تصمیم می‌گیرد در ژانویه سال گذشته قرارداد با Neumann را فسخ کنند. در این بین شرکت موردبحث تصمیم به شکایت علیه نتفلیکس گرفته و موضوع شکایت نیز نقض قرارداد Neumann با اکتیویژن اعلام شد. گویی زمان مذاکره اکتیویژن با نتفلیکس برای همکاری‌های انتشار محتوا، Neumann رفتارهای هنجارشکنانه‌ای از خود نشان داد که خلاف واقع بود.

از آنجایی که Neumann به شکل ناگهانی شرکت اکتیویژن را ترک کرد، این امر موجب شد تا کمپانی مورد اشاره با پرداخت چند میلیون دلار جایگزین دیگری انتخاب کند. در این میان اکتیویژن درصدد است خسارت پیش آمده را از نتفلیکس دریافت کند که مسبب این اتفاقات است. طبق دادخواست ضربه سختی به اکتیویژن وارد شده و شرکت مذکور نیز در تلاش است آن را دریافت کند.

اکتیویژن بلیزارد روزهای سختی را سپری می‌کند، بخصوص اینکه اوایل سال گذشته هشتصد تن از کارکنان آن اخراج شدند و اخیرا نیز یکی از دفاتر خود را بسته است. باید منتظر ماند تا مشخص فرجام این دادخواست چه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: