سازنده‌ی بازی Helldivers

سازنده‌ی بازی Helldivers در حال کار بر روی یک بازی شوتر نسل بعدی است

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۵ آذر ۱۳۹۹ , ۱۴:۰۳

سازنده‌ی بازی Helldivers در حال کار بر روی یک بازی شوتر سوم شخص و تریپل ای برای نسل بعد است. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

استودیوی Arrowhead Game که برای ساخت بازی هک اند اسلش Gauntlet و شوتر بالا به پایین Helldivers شهرت دارد، هم‌اکنون در حال کار بر روی یک شوتر سوم شخص سوم با سطح گرافیکی نسل بعدی و یک مد کو-آپ نوآورانه است.

این پروژه‌ی در حال ساخت تا حدودی به کمپین کهکشانی بازی Helldivers شباهت دارد که در آن بازیکنان به سیارات دیگر نفود و در نهایت آن‌ها را تسخیر می‌کنند، تنها زمان نشان خواهد داد که آیا این شوتر جدید نیز به بازی‌های قبلی شباهت دارد یا خیر اما مطمئناً مانند قبلی عناوین قبلی استودیو Arrowhead دارای طنزی هجوآمیز خواهد بود. در حال حاضر، این استودیو به دنبال افزایش تعداد کارکنان فعلی خود است.

سازنده‌ی بازی Helldivers

 کارگردان و مدیر عامل بازی یوهان پیلستدت در این باره گفت:

 ما از این موضوع فوق العاده هیجان‌زده‌ایم که یک بازی جدید، نسل بعدی را با مد کوـآپ برای طرفداران و انجمن خود می‌سازیم. ما به دنبال توسعه دهندگان با استعداد هستیم تا در این راه به ما بپیوندند و مشتاقانه منتظریم تا جزئیات بیشتر در مورد این پروژه را در تاریخی دیگر به اشتراک بگذاریم.

اگرچه این بازی به عنوان نسل بعدی (از لحاظ فنی) معرفی شده است، اما ممکن است این پروژه جدید منحصر به کنسول پلی‎‌استیشن ۵ باشد. به هر حال، Gauntlet یک بازی انحصاری برای کنسول  پلی‌استیشن ۴ بود و عنوان Helldivers توسط سونی تنها برای کنسول‌‎های پلی‌استیشن، پلی‌استیشن ۴  و پلی‌استیشن ویتا منتشر شده است. با این همه PlayStation Mobile.Inc نسخه رایانه‌های شخصی را بعداً منتشر کرد است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: