King of Fighters XV

تریلر بازی King of Fighters XV در ماه ژانویه‌ی سال ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۵ آذر ۱۳۹۹ , ۱۵:۲۰

استودیوی SNK اعلام کرد تریلر بازی مبارزه‌ای King of Fighters XV در ۷ ژانویه‌ی سال ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

استودیوی SNK تیزر تبلیغاتی جدیدی از بازی The King of Fighters XV را منتشر کرده است که تریلر رسمی آن قرار است در ۷ ژانویه ۲۰۲۱ منتشر می‌شود. با این وجود این تیزر اطلاعات زیادی را از بازی به ما می‌دهد، از جمله بازگشت سه شخصیت اصلی – شون‌ئی، کیو کوساناگی و بنیمارو نیکایدو. این تیزر را می‌توانید در زیر مشاهده کنید.

تهیه کننده‌ی بازی یاسویوکی اودا و مدیر خلاقیت بازی، ایسوکه اوگورا نیز جزئیاتی بیشتری را از این عنوان فاش کردند. این جزئیات شامل تأیید حضور دوباره‌ی شخصیت شون‌ئی است که اولین بار The King of Fighters XIV حضور یافت اما حالا قهرمان اصلی این دنباله است. آن‌ها در این باره گفتند:

 ما حرکات اضافی جدیدی را برای شون‌ئی طراحی کرده‌ایم و او بسیار جذاب‌تر هم شده، ما مشتاقانه منتظریم تا شما او را در عمل ببینید! شون‌ئی شخصیت اصلی داستان است، و این داستان پس از وقایع بازی The King of Fighters XIV رخ ‌می‌دهد. اطلاعات بیشتر در خصوص این موضوع را بعداً فاش خواهیم کرد.

این تیزر همچنین شخصیت‌های K و لئونا را برای مدت کوتاهی نشان می‌دهد، بنابراین مشخص است که آنها نیز در لیست مبارزان قرارد دارند. اوگورا همچنین اطلاعات جدیدی در مورد تیم ها ارائه داد با اشاره به این موضوه که نحوه‌ی ترکیب آنها با بازی قبلی تفاوت زیادی دارد،. جزئیات بیشتر در مورد این بازی سال آینده منتشر خواهد شد.

بازی King of Fighters XV به صورت رسمی در دست ساخت است

به تازگی سازندگان بازی  King of Fighters XV  بدون انتشار هیچگونه جزئیاتی از بازی، اعلام کره‌اند که این بازی در دست ساخت است و در آینده‌ای نزدیک عرضه خواهد شد.در ادامه با آخرین اخبار بازی همراه دنیای بازی باشید.

در خلال برگزاری مسابقات Evo 2019 که به در آن بازی‌بازان مختلفی در عناوین مبارزه‌ای به رقابت می‌پردازند، سازندگان بازی King of Fighters 15 بدون نمایش هیچگونه تصویر و یا تریلری از این عنوان رونمایی کردند و تنها به انتشار یک لوگو از آن بسنده کردند. سری King of Fighters که اولین نسخه‌ی آن در سال ۱۹۹۴ منتشر گردید و از آن زمان ۱۳ بازی دیگر در قالب عناوین اصلی این سری عرضه شده است. آخرین نسخه‌ی آن با نام King of Fighters 14 در سال ۲۰۱۶ برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه شد. چند ماه بعد نیز این عنوان برای کاربران شبکه‌ی استیم در دسترس قرار گرفت.

همانگونه که گفته شد، استودیوی سازنده تنها یک لوگو از King of Fighters 15 به اشتراک گذشته و هیچگونه جزئیاتی از پلتفرم مقصد و یا دیگر ویژگی‌های بازی منتشر نکرده است. در حال حاضر تنها می‌دانیم که این بازی در دست ساخت است و به احتمال زیاد در آینده‌ای نزدیک می‌توانیم آن را تجربه کنیم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: