بازی Okami

بیشترین فروش بازی Okami روی کنسول نینتندو سوییچ بوده است

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۲ آذر ۱۳۹۹ , ۱۸:۱۵

بیش از ۶۰۰ هزار نسخه‌ی HD از بازی Okami  روی کنسول نینتندو سوییچ به فروش رفته است. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

Oakmi نمونه بارز عنوانی است که فروش آن به اندازه‌ی خود بازی خوب نیست. این عنوان که اغلب به عنوان یکی از بهترین بازی‌های زمان خود شناخته می‌شود، در زمان انتشارش برای اولین بار توسط شرکت کپکام یک شکست تجاری محسوب شد اما خوشبختانه انتشار مجدد این بازی برای سیستم‌های مختلف به فروش بسیار بیشتر آن کمک کرد، به طوری که در حالت فعلی، نمی توان آن را یک شکست تجاری تلقی کرد.

اطلاعاتی که از میزان فروش عناوین کپکام بتازگی لو رفته است نشان می‌دهد که جدیدترین نسخه عرضه شده بازی، Okami HD، بیشترین فروش را روی کنسول نینتندو سوییچ داشته است.

بازی Okami

این بازی تاکنون ۶۰۰۰۰۰ نسخه روی کنسول سوییچ ، ۵۳۶،۰۰۰ هزار نسخه روی رایانه‌های شخصی، ۵۲۹،۰۰۰ نسخه‌ روی کنسول پلی‌استیشن  ۳ ، ۴۴۵،۰۰۰ نسخه روی کنسول پلی‌استیشن ۴ و ۱۲۱،۰۰۰ نسخه روی کنسول  ایکس باکس وان فروخته است.

وقتی بازی Okami روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۲ و نینتندو وی عرضه شد، در مجموع تقریباً ۶۰۰۰۰۰ نسخه (۳۰۰ هزار نسخه روی هر پلتفرم) فروخت، این بدین معنی است که نسخه نینتندو سوییچ بازی در این دوره بیشترین فروش را دارد.

اینکه آیا هرگز می‌توانیم شاهد ساخت دنباله‌ای این بازی باشیم یا نه، باید منتظر ماند و دید. اما اوایل سال جاری، شایعه‌ای مطرح شد که Okami 2 قبلاً با همکاری پلاتینیوم گیمز و کپکام در حال ساخت بوده است اما به دلیل بروز مشکلات در طی توسعه‌ی بازی، پروژه‌ی آن کنسل شده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: