Destiny,بانجی,بازی جدید بانجی

استودیوی بانجی نزدیک به سه سال است که روی بازی‌های جدید کار می‌کند

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۰ آذر ۱۳۹۹ , ۲۱:۰۰

بازی Destiny تنها عنوانی نیست که بانجی روی آن کار می‌کند، طبق آخرین اخبار این استودیو نزدیک به سه سال است که روی بازی‌های جدید کار می‌کند. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

تقریباً یک دهه است که استودیوی بانجی وقت خود را با بازی Destiny پر کرده است، البته این امری منطقی است، از زمان انتشار بازی، استودیو مشغول کار بر روی محتوای جدید و عرضه‌ی آن به صورت منظم بوده است. اما فرنچایز Destiny تنها عنوانی نیست که استودیو مشغول به کار روی آن بوده است. استودیو بانجی قبلاً در گذشته علاقه‌ی خود را برای کار بر روی IP های جدید ابراز کرده بود. مدیر عامل بانجی، پیت پارسونز، در مصاحبه‌ی جدید خود با سایت مترو، به این موضوع اذعان کرد که کار بر روی بازی های جدید از سه سال پیش در این استودیو در جریان بوده است.

استودیوی بانجی

پارسونز در توضیحات خود گفت که چنیدین تیم‌ اجرایی با رهبر برخی از استعدادهای برتر این استودیو از حدود سه سال پیش با تمرکز بر ساخت بازی های جدید و پرورش و ایجاد تیم‌های خلاق توسعه‌ ، تشکیل شده‌اند.

پارسونز در این باره گفت:

ما این کار را از سه سال پیش شروع کردیم، جیسون جونز، جانی اببرت و زک راسل و چند نفر از ما شروع به کار روی طرح‌های جدید کردیم. بررسی این طرح‌ها فقط نباید با تمرکز بر طرح بازی‌های جدید باشد. من فکر می‌کنم این تنها باوری است که بین اغلب مردم رایج است. در واقع این کار فرایندی است که محوریت اصلی آن افزایش پتانسیل برای ساخت عناوین جدید است‌، اما مهمتر از همه، فراهم کردن یک بستر برای رشد استعدادهای جدید و شگفت آور است.

پارسونز خاطر‌نشان کرد با اینکه ساخت بازی‌های جدید زیاد مورد توجه تیم‌های جدید در هنگام تشکیل آن‌ها نبوده است، اما استودیوی بانجی از پیشرفت محسوسی که در پروژه‌های جدید حاصل شده بسیار راضی است و شانش موفقیت آن‌ها بیشتر از حدی است که آنها در ابتدا انتظار داشتند. وی در ادامه افزود:

ما انتظار داشتیم که طرح‌های جدید نرخ شکست بالایی داشته باشند اما بر خلاف انتظار ، بسیار خوشحالیم که علاوه بر انجام پروژه‌های در حال انجام برای تکمیل جهان Destiny ، توانسته‌ایم تیمی با استعداد را پرورش دهیم، این پروژه‌های جدید واقعا شگفت انگیز هستند.

لیست شغلی که اوایل سال جاری منتشر شد نشان می‌دهد که IP جدید بانجی بر روی بخش چند نفره و رقابتی، تمرکز دارد و دارای شخصیت‌هایی خونگرم ، غیر‌قابل پیش‌بینی و سرزنده خواهد بود.

بازی جدید بانجی دارای شخصیت‌های “سرزنده و کمیک بوکی” خواهد بود

بر اساس جدیترین آگهی استخدام استودیو سازنده بازی Destiny بازی جدید بانجی دارای شخصیت‌های “سرزنده و کمیک بوکی” خواهد بود. برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای بازی، در ادامه این خبر با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو بانجی سال گذشته به طور کامل از کمپانی اکتیویژن جدا شد و بنابراین کاملا امتیاز ساخت بازی Destiny و تصمیم گیری درباره آینده این مجموعه به عهده بانجی است و با اینکه مشخص است این مجموعه نقش بسزایی را در آینده استودیو بانجی ایفا خواهد کرد اما، این بدین معنا نیست که Destiny تمام تمرکز سازندگان را به خود معطوف خواهد کرد. چند ماه پیش بود که توسعه دهندگان پیرامون ساخت آی‌پی‌های جدید و عرضه آن‌ها در سال‌ها آتی صحبت کردند و حال با بررسی جدیدترین آگهی استخدام بانجی می‌توان به کلیت یکی از این آی‌پی‌های جدید پی برد.

در این آگهی مشخص می‌شود بانجی به دنبال استخدام کارگردان هنری برای توسعه جدیدترین ّبازی خود است و با اینکه چندان وارد جزئیات نمی‌شود اما می‌توان به کمک این آگهی به سبک و سیاق طراحی در نظر گرفته شده برای بازی پی برد. آگهی استخدام بازی جدید را ” دارای تم کمیک و کاراکترهای شاداب و طناز” توصیف می‌کند. همچنین این بازی از ویژگی “real-time visuals” بهره می‌برد. بانجی به دنبال استخدام کارگردانی است که ” آشنایی خوب و تجربه بالا در زمینه بازی‌های رقابتی” را داشته باشد و این بدین معناست که طبق انتظار این بازی از بخش چند نفره بهره خواهد برد.

مطمئنا تا معرفی بازی جدید بانجی و جزئیات آن زمان زیادی باقی مانده اما، همین آگهی استخدام سرنخ‌های خوبی را ارائه می‌دهد. شوخ طبعی، طنز و تمرکز روی بخش چند نفره حال و هوای بازی‌هایی نظیر فورتنایت را تداعی می‌کند اما، مسلما نمی‌توان از روی چند عبارت کلیدی اظهار نظر دقیقی درباره یک بازی کرد و تصویر ذهنی مناسبی را ترسیم نمود و باید تا معرفی دقیق و ارائه جزئیات از سوی بانجی منتظر بمانیم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: