عنوان ورزشی ماریو

شایعه: به زودی یک عنوان ورزشی ماریو برای نینتندو سوئیچ منتشر می‌شود

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۸ آذر ۱۳۹۹ , ۱۷:۰۸

طبق اطلاعات منتشر شده، استودیو Camelot در حال کار روی عنوان ورزشی ماریو است که به زودی برای نینتندو سوئیچ منتشر می‌شود. برای اطلاعات بیشتر با دنیای بازی همراه باشید.
تاکنون فقط یک عنوان ورزشی ماریو برای نینتندو سوئیچ منتشر شده است. معمولاً، نینتندو دوست دارد مجموعه عناوین ورزشی زیادی را روی سخت افزار موفق خود ارائه دهد. با توجه به اطلاعات منتشر شده از نینتندو، ممکن است به زودی بازی جدیدی ارائه شود. Zippo، شخصی که اطلاعات زیادی از بازی Super Smash Bros Ultimate را فاش کرد، اظهار داشت که عنوان جدید ورزشی ماریو در استودیو Camelot در دست توسعه قرار دارد. این بازی قرار است در نیمه اول سال ۲۰۲۱ عرضه شود و یک مجموعه ورزشی مانند بازی Mario Sports Superstars نخواهد بود و روی یک ورزش متمرکز خواهد شد.
شایعات به همین‌جا ختم نمی‌شوند. زیپو همچنین به بازگشت عنوان Golden Sun نیز اشاره کرد اما گفت که به این زودی ها منتشر نمی‌شود.
با این حال، صحت این شایعات مشخص نیست. نه تنها به این دلیل که از طرف یک leaker منتشر شده، بلکه همچنین به این دلیل که نینتندو در مورد این شایعه اظهار نظری نکرده است. منابعی از این قبیل ممکن است در گذشته صحیح بوده باشند، اما موارد اشتباه زیادی نیز وجود داشته‌ است.
البته، عنوان جدید ماریو گلف برای عرضه در سوئیچ خیلی دور از ذهن نیست. این مجموعه از موارد اصلی نینتندو بوده و همیشه موفقیت‌های زیادی را کسب کرده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: