پوکمون

سازنده پوکمون برنامه‌های جشن ۲۵ سالگی این مجموعه را اعلام کرد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۸ آذر ۱۳۹۹ , ۱۶:۵۱

مجموعه پوکمون حضور ۲۵ ساله خود را در سال ۲۰۲۱ جشن خواهد گرفت. اکنون استودیو سازنده از انتشار اطلاعات جدید از این مجموعه خبر داده است. با دنیای بازی همراه باشید.

باور کنید یا نکنید، مجموعه Pokemon در سال آینده ۲۵ ساله می‌شود. خوشبختانه به.نظر می‌رسد که استودیو سازنده قصد از دست دادن این فرصت عالی را ندارد و اکنون برنامه‌های اولیه را برای این مناسبت اعلام کرده است.
به تازگی از حساب رسمی توییتر Pokemon، مشخص شد که به مناسبت ۲۵ سال وجود این مجموعه، در سال ۲۰۲۱ یک جشن برگزار خواهد کرد. درحال حاضر در مورد اینکه این جشن چگونه به‌نظر می‌رسد جزئیاتی ارائه نشده است، اما گفته شده که به‌زودی سایر موارد به اشتراک گذاشته می‌شود.
بدیهی است مهمترین چیزی که می‌تواند در این جشن رونمایی شود، انتشار یک بازی جدید پوکمون است. با توجه به اینکه قسمت جدیدی از این مجموعه به‌جز بسته‌ی گسترش‌دهنده Pokemon Sword and Shield در سال جاری وجود نداشت، احتمال عرضه یک نسخه جدید در سال ۲۰۲۱ وجود دارد. من شخصاً فکر می‌کنم که استودیو سازنده قصد انتشار یک بازسازی از نسخه‌های گذشته را در سر دارد. به جز بازی Pokemon Let’s Go Pikachu and Eevee، آخرین بازسازی آنها عنوان Pokemon Omega Ruby and Alpha Sapphire بود که در سال ۲۰۱۴ منتشر شد.
صرف نظر از آنچه ممکن است در سال ۲۰۲۱ اتفاق بیفتد، اطلاع از اینکه به زودی جزئیات جدیدی از مجموعه پوکمون منتشر می‌شود، هیجان‌انگیز است. با توجه به انتشار عناوین با کیفیت و بزرگ در سال ۲۰۲۱، انتشار احتمالی عنوان جدیدی از این مجموعه، سال ۲۰۲۱ را به سالی فراموش نشدنی تبدیل خواهد کرد.

منبع Dualshockers

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: